Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepszy sklep 2011. Zobacz, kto wygrał

Utworzony przez 325, 4 kwietnia 2011 r. o 08:47
ale głupota i naciąganie ludzi na sms.To powinno być tak samo karalne jak puste sms.dziennik nabija sobie kabze z takich loterii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklepik "Ikarek" zdecydowanie zasłużył Gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety prasa w naszym krtaju robi co chce- teraz wymyślili że zrobią biznes na sprzedawcach którzy poprzez wysyłanie s-smów po 1,51zł brutto podkręcą wyniki na koncie gazety - ciekawe ile zarobili na premię itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaalllleeeee lipa gazeta robi własne biznesy na biednych sprzedawcach którzy walczą często za własne najniższe krajowe po to aby dostać uznanie od swoich szefów - bardzo brzydko dzienikarze feeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow ale schou.... gezeta zbija biznes na sprzedawcach - nieobiektywne opinie bo i z kąd miało by być inaczej- klient za darmo nic od siebie nie da ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Carrefour przy Witosa dał w łape!!!.Robię tam zakupy jak muszę i uwierzcie,że jest to najgorszy hipermarket pod względem czasu obsługi klienta, ważności produktów i warunków sanitarnych.Dlaczego nie napiszecie,że była tam złe mięso,znaleziono odchody gryzoni a obsługa jak za PRL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie sklep "U Szwagra" na ul. Langiewicza na miasteczku akademickim, prowadzony przez mile małżeństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka ten konkurs. Zaraz założę gazetę xyz i ogłoszę konkurs, zagłosuj za sms, zgarne kasę i mam to gdzieś. Ładnie pomyślaeli dziennikarze.Głupcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też się parę razy nacięłam, jednak mam taki sklep, gdzie konkursy lub promocje rzeczywiście są prawdziwe i chętnie do tam wracam. Ostatnio dowiedziałam się o http://www.chiquita.eu/pl/pl/7marzen.html, koleżanka wygrała jakieś miseczki w poprzedniej edycji więc wygląda to uczciwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...