Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Propaganda propagandę propaguje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(wpis usunięty z powodu braku zgodności z linią polityczną wydawcy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie mi choć jedne wybory po '89 -tym roku , by motłoch wybrał mądrze i nie narzekał...! To socjaliści zbudowali mu fabryki, a solidaruchy maści różnych partii obróciły to w perzynę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zrobię Wam na złość i pójdę na wybory i nie zagłosuje na PiS bo się nimi brzydzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10% SOBIE jaja robi albo nic się nie zna na ekonomii i poliitycznym zapleczu Pana Petru czytaj [PObis] Twardy elektoracie PO, PIS, SLD, PSL, TR zróbcie analize za co ludzie was nie szanują tutaj zawsze przegra PO SLD PSL KUKIZ KORWIN PETRU taką już mamy lubelszczyznę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kukiz zmarnował swój potencjał przez to że zmienia zdaanie tak szybko jak chorągiewka na wietrze... Stonoga w sumie drugi tylko że on jeszcze nie zdążył zdobyć dużego poparcia a już go traci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DLACZEGO W SONDZIE JEST TYLKO 10 KOMITETÓW, SKORO ZAREJESTROWANYCH JEST JUŻ 61 (lub więcej)???? JAKIM PRAWEM TAK MANIPULUJECIE??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie mi choć jedne wybory po '89 -tym roku , by motłoch wybrał mądrze i nie narzekał...! To socjaliści zbudowali mu fabryki, a solidaruchy maści różnych partii obróciły to w perzynę !!!
Ale jedna jedyna partia , która zawsze miała wyważoną opinię to PSL. Wiele innych już zniknęło , a inne znikną niebawem. Dlatego ona będzie trwała jak kościół katolicki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zagłosuję na stonogę bo chyba jedyna w nim nadzieja na jakiekolwiek zmiany... i mam nadzieję ze zrobi porządek z imigrantami...bo boję sie żyć z nimi w kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy tylko nie psl. w szpitalu na krasnickiej bedacym pod kierownictwem psl-u pielegniarkom pozabierano pensje. 700 kobiet gloduje przez tych ciemiezycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuje na kogokolwiek byle nie na PiS. Nie zgadzam sie na zmianę konstytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze młodzi ludzie powinni sie zmobilizować na Lubelszczyźnie i w końcu zacząć chodzić na wybory. Może wtedy byłoby naprawdę widać jakie są poglądy w naszej części Polski. Wszyscy znajomi którzy mieszkają w innych rejonach Polski śmieją się z nas że zawsze PiS wygrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zabiorę rodzicom i dziadkom dowód żeby znowu nie zagłosowali na PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zabiorę rodzicom i dziadkom dowód żeby znowu nie zagłosowali na PiS
Najlepiej i zastrzel,ty tępy chóju,he,he,he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest (8 września 2015 o godzinie 18:32) A ja zabiorę rodzicom i dziadkom dowód żeby znowu nie zagłosowali na PiS Najlepiej i zastrzel,ty tępy chóju,he,he,he. Pisior ... Sam jesteś ch... Tylko Wy jesteście tak agresywni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest (8 września 2015 o godzinie 18:32) A ja zabiorę rodzicom i dziadkom dowód żeby znowu nie zagłosowali na PiS Najlepiej i zastrzel,ty tępy chóju,he,he,he. Pisior ... Sam jesteś ch... Tylko Wy jesteście tak agresywni.
A ty co ciapaty ? pejs ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuje na kogokolwiek byle nie na PiS. Nie zgadzam sie na zmianę konstytucji.
to raczej PO i ich lewaccy poplecznicy chcieli cichaczem w grudniu 2014 po północy zmienić Konstytucję RP w zakresie otwierającym możliwość prywatyzacji Lasów Państwowych. PiS był przeciw, dzięki czemu kilku głosów zabrakło żeby taką zmianą wprowadzić. (chyba za dużo TVNu oglądasz lub czytasz gazetę wybiórczą, że myślisz, że to PO jest po naszej stronie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha,, ani PIS ani PO.Partie te mialy juz swoje 5 min.Zadna z nich sie nie sprawdzila wiec precz,precz,precz!!!! Dosc klamstw,kolesiostwa,politycznego chamstwa..precz,precz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie w ankiecie opcja Mniejszość Niemiecka. ja na nich głosuję. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kukiz zmarnował swój potencjał przez to że zmienia zdaanie tak szybko jak chorągiewka na wietrze... Stonoga w sumie drugi tylko że on jeszcze nie zdążył zdobyć dużego poparcia a już go traci...
PiS 70 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...