Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpierw nas okradli, potem pchaliśmy autokar. Chcemy pozwać biuro podróży

Utworzony przez jdfg, 24 lipca 2009 r. o 15:09
- Bzdura, żaden policjant niczego nie podpisał. Ten autokar nie powinien być dopuszczony do ruchu. Brakowało jednej szyby, klimatyzacja nie działała. Mieliśmy kłopoty z jednym z kół. Szwankował silnik. Padł w jednym z rzymskich tuneli. Srał ku*** a nie padł ja pier***e, dla niektórych to jak jest ryska na karoserii , pewnie tak i było w tym przypadku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aluś znowu musi się wylansować :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieliście pecha.Natomiast w latach 70 jeżdzilem na obozy studenckie autostopem,albo na siedzaco na korytarzu w pociagu.Jedzenie gotowalismy sami,czasem sie nie udało. Spalismy na namiocie w gorach na na zboczu,pilismy wode ze strumienia,ws nim tez mylismy się.Była dobra atmosfera, wzajemna pomoc, Nikt nie marzył o autobusie z klimatyzacją,hotelu .Czasami było głodno i chłodno,na glowę w namiocie lała sie woda,albo zar z nieba w gorach Rumunii czy Bułgarii.Z przyjemnościa wspominam ta wyjazdy.Zachęcam do przemyślenia moich kilku zdań. Z turystycznym pozdrowieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaczek stęsknił się za mamusią dlatego tak rozpacza. Nic mu nie będzie, tatuś adwokat załatwi sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rt napisał:
Mieliście pecha.Natomiast w latach 70 jeżdzilem na obozy studenckie autostopem,albo na siedzaco na korytarzu w pociagu.Jedzenie gotowalismy sami,czasem sie nie udało. Spalismy na namiocie w gorach na na zboczu,pilismy wode ze strumienia,ws nim tez mylismy się.Była dobra atmosfera, wzajemna pomoc, Nikt nie marzył o autobusie z klimatyzacją,hotelu .Czasami było głodno i chłodno,na glowę w namiocie lała sie woda,albo zar z nieba w gorach Rumunii czy Bułgarii.Z przyjemnościa wspominam ta wyjazdy.Zachęcam do przemyślenia moich kilku zdań. Z turystycznym pozdrowieniem.
teraz każdy jest wygodny"płaci i wymaga",słusznie ktos zauważył że byle ryska w autokarze i wielki krzyk.Przygody w podróży nie są dla maminsynków i wychuchanych laleczek.Pomijając oczywiscie fakt kradzieży.A z drugiej strony czasy się zmieniły i niebezpiecznie jest podróżować w sposób który pan opisał.A młodzi stekają nawet jadąc wypasionym autokarem,guzik ich obchodza widoki za oknami kiedy trzeba wysłać 1000SMS-ów ,ewentualnie porobią zdjęcia nad morzem żeby wstawić na Nk .Minęły czasy podróży za jeden uśmiech,bo to za tanio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jdfg napisał:
- Bzdura, żaden policjant niczego nie podpisał. Ten autokar nie powinien być dopuszczony do ruchu. Brakowało jednej szyby, klimatyzacja nie działała. Mieliśmy kłopoty z jednym z kół. Szwankował silnik. Padł w jednym z rzymskich tuneli. Srał ku*** a nie padł ja pier***e, dla niektórych to jak jest ryska na karoserii , pewnie tak i było w tym przypadku....
Aj ,biedaczki ,klimatyzacji nie mieli!Skandal,ktoś za to beknie!Takie niewygody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem jacy wy bylibyście mądrzy gdyby zaje***li wam wszystkie rzeczy?! Ludzie zapłacili za wycieczkę sporo kasy i mają na co narzekać. Ktoś ma przepraszać za to że może sobie pozwolić na wycieczkę? Tajk jakbyście kupili buty za 3stówy dostali trampki.. no i cieszcie się że w ogóle mac ie w czym chodzić.. WTF?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WGW napisał:
Chłopaczek stęsknił się za mamusią dlatego tak rozpacza. Nic mu nie będzie, tatuś adwokat załatwi sprawę.
Jezeli jestes taki chojrak to jedz 6 000 km w 6 dni w temeraturze 40 stopni, bez spania, cieplego jedzenia ,ubran, mycia, i drogich leków których niektórzy potrzebowali... a poza tym niech mi nikt nie wjezdza z opowiadaniami jak to k...a w lesie sie bawił w harcerza i mył d*** lisciem jażębiny... bo jezeli jest taki kozak to niech nie robi tego w polsce w janowie lubelskim tylko na 3 000 km od domu gdzie temperatura ma 40 stopni i kazdy smierdzi jak szwajcarski ser. jestescie kozakami to zapraszam na taką wycieczke a potem powiedzcie rodzicom i przy okazji pochwalcie sie swoimi wypowiedziami stąd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zapłacili za usługę i powinni ją otrzymać! Koniec kropka. Ktoś tu opowiada jaki to z niego harcerz i jak to pił wodę ze strumienia. No i OK. jedni lubią wodę ze strumienia i błoto na twarzy a inni życzą sobie wygód i komfortu. Tak trudno to zrozumieć? Mnie - nie. A też jeździłem na różne wypady pod namiot czy inne zakwaterowanie - włączając poligon w wojsku. Osobiście za to co ta "firma turystyczna" wycięła swoim klientom, ja wykończyłbym ich finansowo w sądach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Aluś znowu musi się wylansować :/
buhahah! jedz na sycylie tak jak my.. bądz w tym autokarze i czuj sie jak spocony swiniak to sie polansujesz... jak wracam w koncu do polski to mam zamiar mówic prawde w mediach a nie pieprzyc bzdury jak biuro podrózy z krakowa... gdyby twoich rodziców robili w hui w kwestii tego czy ci nic nie brakuje i czy jestes zdrowy to nie wiem czy bys sie pózniej "nie lansował w telewizji i prasie" jak to nazywasz... poza tym podpisuj sie a nie jak ciota przed komputerem chowasz sie i wąchasz swój smród... ja sie bede "lansował" a ciebie niech to wku***a bo widze ze wku***a ) wiec miłego dnia "Gosciu"... niedzielny chyba ku***... pokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alek napisał:
buhahah! jedz na sycylie tak jak my.. bądz w tym autokarze i czuj sie jak spocony swiniak to sie polansujesz... jak wracam w koncu do polski to mam zamiar mówic prawde w mediach a nie pieprzyc bzdury jak biuro podrózy z krakowa... gdyby twoich rodziców robili w hui w kwestii tego czy ci nic nie brakuje i czy jestes zdrowy to nie wiem czy bys sie pózniej "nie lansował w telewizji i prasie" jak to nazywasz... poza tym podpisuj sie a nie jak ciota przed komputerem chowasz sie i wąchasz swój smród... ja sie bede "lansował" a ciebie niech to wku***a bo widze ze wku***a ) wiec miłego dnia "Gosciu"... niedzielny chyba ku***... pokój.
ku*** na tą wycieczkę powinniście 30 letnim jelczem pojechać to byś ku*** nie pier***ił takich głupot bałwanie... gwiazdo pier***ona....i obetnij te kudły bo ku*** jest cieniem człowieka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alek napisał:
poza tym podpisuj sie a nie jak ciota przed komputerem chowasz sie i wąchasz swój smród... ja sie bede "lansował" a ciebie niech to wku***a bo widze ze wku***a ) wiec miłego dnia "Gosciu"... niedzielny chyba ku***... pokój.
Trochę kultury szczeniaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pioter napisał:
ku*** na tą wycieczkę powinniście 30 letnim jelczem pojechać to byś ku*** nie pier***ił takich głupot bałwanie... gwiazdo pier***ona....i obetnij te kudły bo ku*** jest cieniem człowieka ...
Ej ty.. A z jakiego ty miasta jestes? Ze taki zachartowany? I od gwiad wyzywa? :| Może wpadniesz do Lublina swoim Jelczem.. he?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.... twardziele sie odezwali... Widze, że łatwiej wam pieprzyć głupoty, ze sie niczego nie boicie niż to przeżyć i zobaczyć wszystko na własne oczy i stawić temu czoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycieczkę zorganizowało nie lubelskie, jak podaliśmy wcześniej, ale krakowskie biuro podróży "Harctur". Za pomyłkę przepraszam. Agnieszka Mazuś, kierownik działu on-line Dziennika Wschodniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...