Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najtańsze taksówki w Lublinie

Utworzony przez lubelakLBN, 5 marca 2010 r. o 10:03
i znów mamy do czynienia z tzw. "sponsorowanym linkiem", Panie Redaktorze, artykuł mocno zawężony, nie uwzględnia wielu korporacji (m.in. co do ilości samochodów, usług itp.), jeśli czytałbym ten artykuł jako "no name" po pierwszym zdaniu na 100% wiedziałbym, że pochodzi z pod waszej kiepskiej ręki, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelakLBN napisał:
i znów mamy do czynienia z tzw. "sponsorowanym linkiem", Panie Redaktorze, artykuł mocno zawężony, nie uwzględnia wielu korporacji (m.in. co do ilości samochodów, usług itp.), jeśli czytałbym ten artykuł jako "no name" po pierwszym zdaniu na 100% wiedziałbym, że pochodzi z pod waszej kiepskiej ręki, pozdrawiam
a z której jestes korporacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe a ja wczoraj jadąc autem się zdziwiłem bo widziałem cenę 1.30zl za km wiec jeszcze taniej niż opisujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fart lol to z ang. pierdniecie kto im te nazwy daje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najtańsze to jest radio taxi ratusz. Wożą znajomków za free. Moźe być i do Odessy, bo przed deszczem trzeba uciekać. tubtin - miasto frustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, a co to za postój na zdjęciu, że wszystkie taryfy spoza korporacji? Do takich to lepiej nawet się nie zbliżać, bo u nich ceny jak w NYorku, a reklamacje to można pisać na Berdyczów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XgorgiXLbN napisał:
Hehe a ja wczoraj jadąc autem się zdziwiłem bo widziałem cenę 1.30zl za km wiec jeszcze taniej niż opisujecie.
to chyba jechałeś w bagażniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to chyba jechałeś w bagażniku
marna prowokacja smieciu. niech cie mama nauczy czegos leprzego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ranking kuriera, a damel współpracuje z kurierem. Czyżby dlatego napisali, że mają tam najniższe ceny? damel nawet kiedys mial w nazwie kurier ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Taxi Czwórki to gdzie??? Jedna z największych w Lublinie, 140 aut i ani słowa..... Ktoś tu robi nieuczciwą reklamę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
444 44 44 Taxi Czwórki napisał:
A Taxi Czwórki to gdzie??? Jedna z największych w Lublinie, 140 aut i ani słowa..... Ktoś tu robi nieuczciwą reklamę
to podaj stawki ... kłapnięcie drzwiami, kilometr w dzień, kilometr w nocy, godzina postoju ... tak trudno ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś kpina z tymi najtańszymi taksówkami w tym parszywym mieście gdzie wszędzie albo brud albo gówno leży na chodniku. Jechałem taksówką z dworca PKS do dworca PKP i zapłaciłem 35zł. Wszystkim znajomym radzę nie omijają jak najdalej to miasto i ludzi z Lublina. Wystarczy jede Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ricco napisał:
To jakaś kpina z tymi najtańszymi taksówkami w tym parszywym mieście gdzie wszędzie albo brud albo gówno leży na chodniku. Jechałem taksówką z dworca PKS do dworca PKP i zapłaciłem 35zł. Wszystkim znajomym radzę nie omijają jak najdalej to miasto i ludzi z Lublina. Wystarczy jede Palikot.
Pewnie wpakowałeś się do taryfy spoza korporacji, takiej jak na zdjęciu. Omijaj Lublin - jedź sobie do Rzeszowa. Tam jest czyściutko, pachnąco, psów nie ma, bo zostały pozjadane, a taksówką jeździć nie trzeba bo całe miasto można przerzucić beretem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos tu smierdzi nędzna reklama o czołowym radiu w Lublinie nie napisali. No ale przeciez to najwieksza konkurencja damela(kuriera) dzienniku a myslałam ze jestes lepsza gazeta od kurierka ale widze ze zaczynacie robic to samo! WSTYD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
444 44 44 Taxi Czwórki napisał:
A Taxi Czwórki to gdzie??? Jedna z największych w Lublinie, 140 aut i ani słowa..... Ktoś tu robi nieuczciwą reklamę
Proponuje zostawić CZWÓRKI w spokoju poza tym dziwnym zainteresowaniem przelicznikiem, rabatami , ilością taksówek, opłatą za czas itd. ! My z konkurencją walczymy uczciwością, rzetelnością, niezawodnością, czasem dojazdu a przede wszystkim NIE JEŹDZIMY Z NAWIGACJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZYLI NIE WOZIMY PASAŻERÓW NA OKOŁO, PO SCHODACH JAK damel , LUB mpt 919 ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????? POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GELO napisał:
Proponuje zostawić CZWÓRKI w spokoju poza tym dziwnym zainteresowaniem przelicznikiem, rabatami , ilością taksówek, opłatą za czas itd. ! My z konkurencją walczymy uczciwością, rzetelnością, niezawodnością, czasem dojazdu a przede wszystkim NIE JEŹDZIMY Z NAWIGACJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZYLI NIE WOZIMY PASAŻERÓW NA OKOŁO, PO SCHODACH JAK damel , LUB mpt 919 ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????? POZDRAWIAM
ale w waszych samochodach smierdzi papierosami i spalinami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GAZETA PISZĄCA BZDURY Widze że w wypowiedzi z 5 marca 2010r Kurier Lubelski porównał TE KORPORACJE KTÓRE CHCIAŁ tak jak robi PORZĄDNA gazeta niech ludzie widzą jak Kurier Lubelski pisze samą prawdę i tylko prawdę. Piszą że najtańsza taksówka to damel i tu jest zawarte całe kłamstwo ponieważ najtańszą korporacją w LUBLINIE Jest EKO TAXI które jeździ od lutego i ma 1,20 zł/km w nocy 1.80 zł/km przejechanie tak jak ja z al.warszawskich na felin trasą w nocy wynosi mnie ok 27 zł wcześniej jeździłam innymi i płaciłam od 37 nawet do 44zł . Moim zdaniem jest to bardzo dobra cena jak na zarobki w Lublinie. PROSZĘ O OBIEKTYWNE WYPOWIEDZI ZE STRONY (TAK PODOBNO UCZCIWEJ GAZETY)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniu ale eko taxi to nie sa taxówki tak sie składa tylko przewóz osób taka mała róznica czyli moze tam jezdzic twoja babcia np. nie znając topografii miasta bez zadnej licencji itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenua napisał:
Aniu ale eko taxi to nie sa taxówki tak sie składa tylko przewóz osób taka mała róznica czyli moze tam jezdzic twoja babcia np. nie znając topografii miasta bez zadnej licencji itp
Babcia nie musi mieć licencji, żeby jezdzić taksówką, a drogę jaką wybierze babcia pewnie dobrze zna i tą właśnie droga lubi jezdzić. Myślę, że jeżeli ktoś nie wie na jakich zasadach jeżdżą kierowcy zatrudniani do przewozu osób to odsyłam do Ustawy o Transporcie Drogowym - bardzo dobra lektura dla tych Panów czekających na pasażera na postoju Taxi, zamiast utwierdzać siebie i swoich kolegów "po fachu" w mylnych informacjach proponuję CZYTAJCIE ..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ricco napisał:
To jakaś kpina z tymi najtańszymi taksówkami w tym parszywym mieście gdzie wszędzie albo brud albo gówno leży na chodniku. Jechałem taksówką z dworca PKS do dworca PKP i zapłaciłem 35zł. Wszystkim znajomym radzę nie omijają jak najdalej to miasto i ludzi z Lublina. Wystarczy jede Palikot.
ty ku*** wiesniaku je***y.....jeszcze masz krowski ogon na ryju odbity...a ty mowisz o brudzie chamie....???lepjej pachnie buraku w twoim chlewie przy domu....hahahaha z PKS NA PKP....kolek piepszony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...