Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nakręcili film jak wrzucają psa do piwnicy (wideo)

Utworzony przez OMFG, 6 lutego 2011 o 19:40
a zeby ciebie ktos tak kopną do tej piwnicy niedojebańcu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a teraz bedziesz mial chlopcze przeje***e !
0
zajebiste zjeby
0
takich się powinno eksterminować, współczuję rodzicom co wyhodowali
0
Dorwać gnoja ! Dorwać i obić mu mordę ! Co na to sędzia ? A pewnie dla mnie kara za pobicie, a dla niego "zbyt mała szkodliwość czynu". KIEDY SIĘ W KOŃCU SKOŃCZY ZNĘCANIE NAD ZWIERZĘTAMI ?
0
Mam nadzieję,że smarkacz poniesie konsekwencje a rodzice wstydzą się co wyhodowali.Kiedy w koncu zostaną wprowadzone konkretne kary za znęcanie się nad zwierzętami.Ten kraj to normalna dziura i zacofanie. Polska nie radzi sobie z wieloma problemami
0
czy ktoś wie skad są owe śmiecie?
0
czy ktoś wie skad są owe śmiecie?
0
tępy ryj. mam nadzieje, że ci ktoś z twojej okolicy tak w ryj przywali.
0
Sadyści! Tępić głupotę!
0
maf napisał:
a teraz bedziesz mial chlopcze przeje***e !
0
poje***e bezmózgi !!!
0
do tego głównie służy młodzieży współczesna technika. a dorosłym do gadania godzinami o niczym
0
to jest profil śmiecia kamerzysty na NK Frajer Tu wiecej informacji
0
http://nk.pl/#profile/34470006 jego profil na nk
0
O ile mi wiadomo sprawa z kotem znalazla swoj final w organach scigania. Tylko patrzec jak te glupie wyrostki skoncza podobnie.
0
Jego pies, jego sprawa. Dlaczego kogokolwiek innego miało by to obchodzić?
0
Imię: Mateusz Miejscowość: Jędrychówko Nazwisko: Przywuski Wiek: 13 lat Pseudonim: Pucyk Płeć: Mężczyzna
Sory, ale żadne postępowanie nie toczy się w jego sprawie więc mogę podawać co chcę, bo jest publiczne
0
musia napisał:
takich się powinno eksterminować, współczuję rodzicom co wyhodowali
A czy ktoś kto pisze wyrazy "powinno się eksterminować" sam nie stawia się w pozycji tego bałwana, który morduje psa z tą różnicą, że unicestwiałby człowieka mordującego psa?
0
Co do tego profilu z nk to tamten gościu ma 13 lat, a w artykule jest napisane że kamerzysta ma 15 lat, czyż nie tak ? Nie bronię, ale trochę lipa po niewinnym jeździć....
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: