Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nakręcili film jak wrzucają psa do piwnicy (wideo)

Utworzony przez OMFG, 6 lutego 2011 r. o 19:40
A co z zabójcą psa na torach?Huskiego przywiązanego do samochodu?Wymiar sprawiedliwości to kpina.Zawsze powtarzam:za parę dni ukaże się kolejny filmik.Nawet tutaj znajdują się obrońcy zwyrodnialców którzy nie widzą różnicy między karą(która powinna być adekwatna do uczynku) a znęcaniem się-więc czego tu oczekiwać w tym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POD CELE Z RECTYWĄ Z LAMUSAMI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesiłabym go za jaja albo skopałabym takiego bydlaka, co za ćwiok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypruc flaki gówniarzowi!! co sie dzieje z tą posraną młodzieżą!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć dla niego i jego kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda,że tego psa nie podpalił albo nie obciął mu łapki,wtedy można by było aferę kręcić a tak nie wiadomo z jakiej wysokości pies spadł,jak mocno go kopnął (chyba niezbyt mocno) ani na co spadł. Najprawdopodobniej bardziej się pies męczy ciągnąc się na smyczy niż na skutek tego,co zaprezentowane jest na filmiku. Najbardziej zaś śmieszą mnie napinacze i wasze komentarze oraz to,że koleś teraz sra pod siebie ze strachu a także to,że jak was imbecyle znam to któryś naprawdę zrobi chłopakowi krzywdę. Zatem ogólnie pozytywne wieści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że zostanie adres gnoja ustalony, przecież widać że to idiota. Należy go zamknąć z takimi obgolonymi na łyso i dużymi karkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co wyrosnie z takiego chlopaka.twoj pies w ogien by za toba poszedl.kara 100 godzin pracy w scchronisku dla zwierzat bezdomnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego pajaca powinni zamknąć w Abramowicach. Przecież widać, że on nie ma mózgu. Walnięty w głowę może być zagrożeniem nie tylko dla zwierząt. Gdzie to bydlę ch odzi do szkoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
mam ndzieję, że szybko zajmie sie nim policja i wsadzi choćby na 48h do aresztu gdzie trafi na milośnika zwierząt który pokaże mu co o takim zachowaniu sądzi....
Haha, do aresztu ? Z byka spadłaś ? On ma 15 lat, więc NIC mu nie zrobią. Jedyne co mu zrobią to "źle zrobiłeś, tak nie wolno". A kary żadnej nie będzie za to, nawet finansowej, a co dopiero areszt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym takiemu zobila tak samo zlapala Go i wrzuciła d tej piewnicy tak jak on to zrobil z psem!!!!!!!!!!!! a i co to ma do znaczenia czy ma 15 czy 50 lat jest idiota i powinien dostać za to kare i to taka żeby popamiętal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co wyrosnie z takiego chlopaka.twoj pies w ogien by za toba poszedl.kara 100 godzin pracy w scchronisku dla zwierzat bezdomnych Popieram ale nie na 100 godzin a o wiele wiecej!! no i tak przy okazji życze mu niech tam jakis piesek Go tak pogryzie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz niech ten gówniarz przyjdzie do mnie to jak ja mu zasadzę kopa w to chude dupsko to matka będzie go odwiedzała na urazówce...zobaczymy czy chłopak też będzie taki szczęśliwy jak na tym filmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdun z Konopielki napisał:
Ojciec jak go robił, to chyba zemdlał, chłopak wyraźnie jest niedotleniony?
DOBRE !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów:( szkoda psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze jest to,że te wszystkie przypadki przemocy są zachętą dla innych psycholi do zrobienia czegoś podobnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni tego deb***ka małoletniego wsadzić do poprawczaka. Przecież ktoś go na pewno rozpoznaje na tym filmiku... Znieczulica!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten " człowiek?" ma wogóle cos takiego co się nazywa mózg i go uzywa? Krew mnie zalewa jak obserwuję naszą młodzież. Przechodzą deb***izm wtorny,a na to chyba nie ma lekarstwa. Nie wszyscy oczywiście,bo mogłabym niechcący obrazić fajnych,młodych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzony gówniarz, już powinien za takie zachowanie czyścić miejskie szalety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
DOBRE !!
a ty co kolejny niedorobiony pajac, może ciebie by tak ktoś do piwnicy powrzucał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...