Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęczów > Płetwonurkowie wyłowili zwłoki 16-latka

Utworzony przez :(, 17 sierpnia 2008 r. o 22:09
dlaczegoooo?????????????::(:((:(:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego on ;( ? straszne ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to "dlaczego on?" ?! a gdyby to był ktoś inny, to inaczej byście zareagowali? to mógł być kazdy z nas... Ty, ja, on albo ktokolwiek inny nam bliski... zastanówcie się... Każdemu z nas mogło tak odwalić... to był impuls... jeden.. chrzaniony... k***a.... impuls...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego? Bo był głupi i tyle. Impuls???? Co wy za pierdoły piszecie - 16 lat i zero oleju w głowie, żeby kąpać się w nocy i z niepewnym towarzystwem (ponoć kąpało się dwóch, więc jeden uciekł pewnie jak zobaczył, że drugi się topi). Bezmózgowie i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej .! To był mój kolega z klasy .! I przestańcie tak się o nim wyrażać .!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jelly mogłabys/mógłbyś nie oceniac go skoro nawet go nie znałes/znałas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi ojca Przemka, to straszne stracić dziecko. Jesteśmy z Tobą [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... może ktoś mi powie na jakim poziomie jest nalęczowska policja?! Jakim prawem ze zwlok tego dziecka zrobiono przedstawienie? Do 22.00 cialo Przemka bez ubrania leżalo na wyspie w parku zdrojowym ku uciesze ciekawskich oraz na widoku malych dzieci? Poza tym do.sc już niewyjaśnionych i zagadkowych śmirci nastolatków ,wszyscy tutaj pamiętamy śmierć zakatowanego chlopaka znalezionego w rzece w pierwswzy dzień wiosny.Nikt nie wie co się stalo.Poza tym wszyscy wiedzą ,że chlopcy imprezowali w parku razem i pili .WIE O TYM KAZDY NASTOLATEK TUTAJ.POLICJA NIE POMYSLALA O PRZESLUCHANIU M,LODZIEŻY W NALECZOWIE . NIKOGO NIE ZASKAKUJE STARANNIE POUKLADANE UBRANIE I ZDJĘTY Z SZYII LAŃCUSZEK ,KTÓEGO CHLOPAK NIGDY NIE ZDEJMOWAL.TUTAJ WSZYSTKO DZIALA JAK W KRAJACH TRZECIEGO ŚWIATA ,POGOTOWIE DO KRWOTOKU JEDZIE 2 GODZINY BO NIBY NIE FRUWA .wSTYD MI ,ŻE JESTEM STĄD - BLAGAM KOGOŚ - NIECH SIĘ PRZYJZY TEJ SPRAWIE .sWOJĄ DROGĄ ZAMIAST SPEKTAKLU Z WYLAWIANIEM WYSTARCZYLO SPUSZCZENIE WODY ZE STAWU.MOIM ZDANIEM NIE USZANOWANO ŚMIERCI I CIALA ZMARLEGO ,NIE USZANOWANO BLISKICH TEGO CHLOPCA I ZIGNOROWANO EWENTUALNĄ WINĘ JEGO KOLEGÓW ,KTÓRYCH ZNA TU KAZDY ZARÓWNO Z NAZWISKA JAK I Z LISTY ''WYSTĘPÓW''. KONDOLENCJE DLA TATY I BRATA JESTEŚMY Z WAMI W TYM WSZYSTKIM I PAMIĘTAMY W MODLITWIE Z NADZIEJĄ ,ZE BÓG KOGOŚ ROZLICZY ZA TĘ ŚMIERĆ I ZA TO JAK ZALATWIONO TĘ SPRAWĘ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondolencje dla rodziny....żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sa skutki picia wódki ;] + dobrzy koledzy :] i prosze bardzo mamy sensacje czyt.Tragedie... w Naleczowie. GRATULUJE WAM KOLEDZY św.Przemka zycze wam potopienia sie w ku*** szklance wody! Ci co byli z nim gdyby mieli chociaz troche ludzkich odruchow to mogliby go zatrzymac .! a jak juz sie nie dalo to trzeba bylo dzwonic na psy, drzec sie o pomoc itp. co nie zmienia faktu ze sama ofiara nie jest winna ... Jedynie Kogo szkoda to Rodzicow!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i jeszcze jedno do tych "kolegów" zeby wam ta mysl ze dzieki wam sie utopil nie dawala zyc do konca waszego nedznego-nudnego i malo wartosciowego zycia.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kondolencje dla rodziny i prawdziwych przyjaciół bo ci którzy z nim byli napewno nimi nie są. To chyba najgorsze co można sobie wyobrazić stracić dziecko współczuję jego ojcu. A tym niby "kolegom" to pogratulować braku inteligencji mam nadzieję że surowo odpowiedzą za jego śmierć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jelly napisał:
Dlaczego? Bo był głupi i tyle. Impuls???? Co wy za pierdoły piszecie - 16 lat i zero oleju w głowie, żeby kąpać się w nocy i z niepewnym towarzystwem (ponoć kąpało się dwóch, więc jeden uciekł pewnie jak zobaczył, że drugi się topi). Bezmózgowie i tyle...
jakim prawem śmieciu go obrażasz, kozak jestes to napisz jak sie nazywasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''X'' napisał:
... może ktoś mi powie na jakim poziomie jest nalęczowska policja?! Jakim prawem ze zwlok tego dziecka zrobiono przedstawienie? Do 22.00 cialo Przemka bez ubrania leżalo na wyspie w parku zdrojowym ku uciesze ciekawskich oraz na widoku malych dzieci? Poza tym do.sc już niewyjaśnionych i zagadkowych śmirci nastolatków ,wszyscy tutaj pamiętamy śmierć zakatowanego chlopaka znalezionego w rzece w pierwswzy dzień wiosny.Nikt nie wie co się stalo.Poza tym wszyscy wiedzą ,że chlopcy imprezowali w parku razem i pili .WIE O TYM KAZDY NASTOLATEK TUTAJ.POLICJA NIE POMYSLALA O PRZESLUCHANIU M,LODZIEŻY W NALECZOWIE . NIKOGO NIE ZASKAKUJE STARANNIE POUKLADANE UBRANIE I ZDJĘTY Z SZYII LAŃCUSZEK ,KTÓEGO CHLOPAK NIGDY NIE ZDEJMOWAL.TUTAJ WSZYSTKO DZIALA JAK W KRAJACH TRZECIEGO ŚWIATA ,POGOTOWIE DO KRWOTOKU JEDZIE 2 GODZINY BO NIBY NIE FRUWA .wSTYD MI ,ŻE JESTEM STĄD - BLAGAM KOGOŚ - NIECH SIĘ PRZYJZY TEJ SPRAWIE .sWOJĄ DROGĄ ZAMIAST SPEKTAKLU Z WYLAWIANIEM WYSTARCZYLO SPUSZCZENIE WODY ZE STAWU.MOIM ZDANIEM NIE USZANOWANO ŚMIERCI I CIALA ZMARLEGO ,NIE USZANOWANO BLISKICH TEGO CHLOPCA I ZIGNOROWANO EWENTUALNĄ WINĘ JEGO KOLEGÓW ,KTÓRYCH ZNA TU KAZDY ZARÓWNO Z NAZWISKA JAK I Z LISTY ''WYSTĘPÓW''. KONDOLENCJE DLA TATY I BRATA JESTEŚMY Z WAMI W TYM WSZYSTKIM I PAMIĘTAMY W MODLITWIE Z NADZIEJĄ ,ZE BÓG KOGOŚ ROZLICZY ZA TĘ ŚMIERĆ I ZA TO JAK ZALATWIONO TĘ SPRAWĘ .
napisz ku*** co wiesz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak teraz bedziecie sie doszukiwac motywów udziału osób 3 etc proste logiczne jak sie pije z przyjaciółmi to sie ich nie zostawia!!!!!! świetni przyjaciele jesteście a swoją drogą ten co z nim był niech teraz ma naukczke do końca życia niech nie moze spać po nocach ! i widać że nie był on wcale przyjacielem Przemka!! a co do tej akcji policji to była poprostu czysta amatorszczyzna byłem wtedy na spacerze w parku poprostu wyrwało mnie z butów jego ciało było przeżucane z boku na bok zero szacunku dla niego widać że nasi policjanci potrafią podjechac do człowieka wracającego od znajomego i spisać za nic a gdy jest taka tragedia potrafią stać tylko nad ciałem chłopaka i jarać fajki !!! kary godne !! wyspa była cały dzien otwarta dla jeba**** grzybów szok poprostu szok czemu jej nie zamkneli?? nie wiem cóż moge jeszcze dodać że jego zachowanie było szczytem głupoty w sobote w nocy było za zimno żeby sie kompać w stawie (w którym jest taki syf że aż strach pomyśleć) i jeszcze jedno teraz wiecie że jak ktoś ma głupie pomysły to lepiej mu je z głowy zawczasu wybić może w ten sposób nie dojdzie do nastepnej tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(''X'' @ 18.08.2008, 15:25) * ... może ktoś mi powie na jakim poziomie jest nalęczowska policja?! Jakim prawem ze zwlok tego dziecka zrobiono przedstawienie? Do 22.00 cialo Przemka bez ubrania leżalo na wyspie w parku zdrojowym ku uciesze ciekawskich oraz na widoku malych dzieci? Poza tym do.sc już niewyjaśnionych i zagadkowych śmirci nastolatków ,wszyscy tutaj pamiętamy śmierć zakatowanego chlopaka znalezionego w rzece w pierwswzy dzień wiosny.Nikt nie wie co się stalo.Poza tym wszyscy wiedzą ,że chlopcy imprezowali w parku razem i pili .WIE O TYM KAZDY NASTOLATEK TUTAJ.POLICJA NIE POMYSLALA O PRZESLUCHANIU M,LODZIEŻY W NALECZOWIE . NIKOGO NIE ZASKAKUJE STARANNIE POUKLADANE UBRANIE I ZDJĘTY Z SZYII LAŃCUSZEK ,KTÓEGO CHLOPAK NIGDY NIE ZDEJMOWAL.TUTAJ WSZYSTKO DZIALA JAK W KRAJACH TRZECIEGO ŚWIATA ,POGOTOWIE DO KRWOTOKU JEDZIE 2 GODZINY BO NIBY NIE FRUWA .wSTYD MI ,ŻE JESTEM STĄD - BLAGAM KOGOŚ - NIECH SIĘ PRZYJZY TEJ SPRAWIE .sWOJĄ DROGĄ ZAMIAST SPEKTAKLU Z WYLAWIANIEM WYSTARCZYLO SPUSZCZENIE WODY ZE STAWU.MOIM ZDANIEM NIE USZANOWANO ŚMIERCI I CIALA ZMARLEGO ,NIE USZANOWANO BLISKICH TEGO CHLOPCA I ZIGNOROWANO EWENTUALNĄ WINĘ JEGO KOLEGÓW ,KTÓRYCH ZNA TU KAZDY ZARÓWNO Z NAZWISKA JAK I Z LISTY ''WYSTĘPÓW''. KONDOLENCJE DLA TATY I BRATA JESTEŚMY Z WAMI W TYM WSZYSTKIM I PAMIĘTAMY W MODLITWIE Z NADZIEJĄ ,ZE BÓG KOGOŚ ROZLICZY ZA TĘ ŚMIERĆ I ZA TO JAK ZALATWIONO TĘ SPRAWĘ . Co do tej wypowiedzi w 100% sie zgadzam... Jest to skandal ze ze smierci naszego kolegi zostalo zrobione widowisko... Z tego co wiem nawet jakies poje** robily zdjecia :/ Cale miasto + kuracjusze zlecialo sie jak na jakis koncert... Ja jestem z Naleczowa i sam osobisnie nie wiem kto to zrobil.. Wiec jezeli mozesz to napisz co wiesz na ten temat.. A jezeli sie boisz to pojedz do jakiegos sasiedniego miasta np LbN i w jakiejs kafejce internetowej wypowiedz sie.... Bo jak narazie slysze same plotki i tysiace roznych wersji.. Uwazam ze predzej czy pozniej wyjdzie ktory chlopak z nim plywal .. Te poskladane ubrania i zdjety lancuszek tez mnie dziwia i zaskakuja...Jakies 7 lat znalem Przemka i jestem przekonany ze idac sie tylko wykapac lancuszka by nie zdejmowal.. A o skladaniu ubran juz nie wspomne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...