Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowcy zablokowali odbudowę "Tęczy" na pl. Zbawiciela. 25 osób zatrzymanych (wideo)

Utworzony przez Jacho, 12 kwietnia 2014 r. o 19:24
osobiście zajme sie spaleniem tego gówna na następnym marszu, także smiało niech odbudowywyują:) bede miał przynajmniej co robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Wrogi Polakom żąd nie pozwala protestować w słusznej dla Polaków sprawie  .A poucza Ukraińców o demokracji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłosiłem wulgarny i obrażający wpis do moderacji. ciekaw jestem efektu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłosiłem wulgarny i obrażający wpis do moderacji. ciekaw jestem efektu
KAPUSTA ??   ojciec,matka w PRL-u zgłaszał, a teraz ty ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Wrogi Polakom żąd nie pozwala protestować w słusznej dla Polaków sprawie  .A poucza Ukraińców o demokracji .
  Wróćże Kaziu do podstawówki, a potem zajmiesz się na nowo walką o słuszne sprawy. Jak zwykle skrajna prawica idzie ręka w ręke ze skrajnym dysmózgowiem. Chyba że z telefonu klikałeś i to żydowski Android Ci w wypowiedzi namącił - wtedy kajam się i zwracam honor prawdziwemu patriocie szanującemu język ojczysty.   To nie wszystko, Kazimierz, bowiem mam dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę. Otóż nasz obecny rząd to Polacy wybrani przez (i tu kolejna niespodzianka) Polaków! Tak. Gdy pierwszy raz o tym usłyszałem, byłem prawdopodobnie zszokowany jeszcze mocniej niż Ty teraz, jednak realia są takie jakie są.   Powiedz teraz jaka to jest słuszna sprawa, w sprawie której chciałbyś protestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróćże Kaziu do podstawówki, a potem zajmiesz się na nowo walką o słuszne sprawy. Jak zwykle skrajna prawica idzie ręka w ręke ze skrajnym dysmózgowiem. Chyba że z telefonu klikałeś i to żydowski Android Ci w wypowiedzi namącił - wtedy kajam się i zwracam honor prawdziwemu patriocie szanującemu język ojczysty.   To nie wszystko, Kazimierz, bowiem mam dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę. Otóż nasz obecny rząd to Polacy wybrani przez (i tu kolejna niespodzianka) Polaków! Tak. Gdy pierwszy raz o tym usłyszałem, byłem prawdopodobnie zszokowany jeszcze mocniej niż Ty teraz, jednak realia są takie jakie są.   Powiedz teraz jaka to jest słuszna sprawa, w sprawie której chciałbyś protestować.
Ale ty też jesteś tępa dzida !!!  " POlacy wybrali a sovieci na swoich komputerach głosy liczyli,  właśnie w tych wyborach co POlacy wybrali "  nie wiem czy śmiać się czy płakać ? ty Jasiu od dawna w tym kraju ? bo widzę że podstaw,nawet tych ogólnych nie znasz i nie masz o niczym POjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem całkowicie przeciw propagandzie pedalskiej !!! Bardzo dobrze ze zablokowali ta pedalska tecze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem całkowicie przeciw propagandzie pedalskiej !!! Bardzo dobrze ze zablokowali ta pedalska tecze !!!
Nie może tak być aby cała nasza ojczyzna była tak zpedałowana !!! dokąd to prowadzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ty też jesteś tępa dzida !!!  " POlacy wybrali a sovieci na swoich komputerach głosy liczyli,  właśnie w tych wyborach co POlacy wybrali "  nie wiem czy śmiać się czy płakać ? ty Jasiu od dawna w tym kraju ? bo widzę że podstaw,nawet tych ogólnych nie znasz i nie masz o niczym POjęcia.
  Na tym etapie trudno stwierdzić czy trollujesz, czy tak Cię już wir paranoi zassał, że sam wierzysz w te pierdoły, co wypisujesz. Jeśli mamy do czynienia z opcją nr 2, to śpieszę przypomnieć, że PiSlacy i POlacy to dokładnie ta sama opcja polityczne i to samo środowisko oportunistów skaczących pomiędzy obiema partiami w zależności od tego jak wyborczy wiatr zawieje. Wypadałoby wrócić pamięcią parenaście lat wstecz zamiast łazić o 6 rano po forach i głupoty oplatać- od razu się wszystko rozjaśni. A jak się wyśpisz to i spokojniejszy będziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym etapie trudno stwierdzić czy trollujesz, czy tak Cię już wir paranoi zassał, że sam wierzysz w te pierdoły, co wypisujesz. Jeśli mamy do czynienia z opcją nr 2, to śpieszę przypomnieć, że PiSlacy i POlacy to dokładnie ta sama opcja polityczne i to samo środowisko oportunistów skaczących pomiędzy obiema partiami w zależności od tego jak wyborczy wiatr zawieje. Wypadałoby wrócić pamięcią parenaście lat wstecz zamiast łazić o 6 rano po forach i głupoty oplatać- od razu się wszystko rozjaśni. A jak się wyśpisz to i spokojniejszy będziesz.
Nic tak Jasiu merytorycznie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tak Jasiu merytorycznie ??
  Przecież jest, Misiu, merytorycznie. Odniosłem się do kwestii poruszonej przez Ciebie w jedyny sposób, w jaki można było się do niej odnieść będąc zdrowym na umyśle człowiekiem - podważając jej prawdziwość. Jeśli chodzi Ci przypadkiem o posługiwanie się faktami, tylko nie potrafiłeś tego ubrać w słowa, bo patrz: mój post wyżej, to jestem jak najbardziej za. Skoro wysuwasz takie ciekawe hipotezy, byłoby niezmiernie miło, gdybyś poparł je jakimś namacalnym, istniejącym dowodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...