Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najwięcej stypendystów jest z marnych wiejskich szkółek o bardzo niskim poziomie nauczania. W takiej szkole najłatwiej zrobić wysoką średnią. W przyzwoitym liceum w Lublinie mieli by kłopot by zdobyć średnią 2,0. Ale PSL dba o swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Chełmie dawali po 200zł. Może to inny kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformie i tak już nic nie pomoże, nawet wykorzystanie dzieci w kampanii wyborczej. PO exitus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej stypendystów jest z marnych wiejskich szkółek o bardzo niskim poziomie nauczania. W takiej szkole najłatwiej zrobić wysoką średnią. W przyzwoitym liceum w Lublinie mieli by kłopot by zdobyć średnią 2,0. Ale PSL dba o swoich.
  Zazdrośnik się znalazł? Sama jestem z takiej, jak to nazwałeś, "wiejskiej szkółki" a w liceum w Lublinie miałam najwyższą średnią z całej szkoły. Coś jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się, wiocha żeby nie być gorsza i mieć mierniki to piłuje wyniki że hej; wiem bo ja poszedłem do lo ze srednią 4.8 a wioskowi mieli po 5.5 do nawet 5.9 ale teraz ledwo maja srednia 3 a ja dalej swoja dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn ma co roku średnią 6.0 i nikt go nie nagradza. Nawet na waszej przysłowiowej wsi. Bo chodzi do szkoły prywatnej na którą z budżetu nie idzie ani grosz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...