Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nastolatek w sieci, czyli 5 godzin z telefonem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2016 r. o 13:54 Powrót do artykułu
Uzaleznienie od Internetu jest naprawde niebezpieczne.. Ja to ryzyko zniwelowalam zapisujac corke na lekcje spiewu w Muzofilii. Ania od zawsze uwielbiala spiewac wiec chetnie uczeszcza na zajecia a kadra wykwalifikowanych nauczycieli pokazala jak wiele ma mozliwosci ile moze osiagnac ciezka praca. Widac efekty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja właśnie, żeby uchronić mojego syna przed ciąglym komputerem i te;lefonem zapisalam go na zajęcia muzyczne do Muzofilii na Ursynowie w Warszawie i przyznam, ze teraz nawet jak ma czas wolny to sam szuka czegos o muzyce, szuka nut i cwiczy, a nie wchodzi na zadne dziwne strony. nauczyciele zakorzenili w nim pasje do muzyki, z czego jestem napreawde dumna i szczescliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaki trzeba próbować oderwać od tego świata technologii. To nie jest wszystko i jako rodzic nie ma co się wypierać, że takie są czasy i trudno z tym walczyć. Owszem trudno, ale warto bo całe te media społecznościowe które przelatują przed oczami dzieci cały dzień potrafią mózg wyprać. Ja posłałam mojego Bartka do szkoły muzycznej Muzofilia (mieszkamy w Warszawie) i okazała się to idealna terapia, można by powiedzieć że "muzykoterapia" ;) wymagający nauczyciele wpoili w niego pokorę ale też rozwinęli słuch i umiejętności gry na gitarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...