Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasz raport: Polak na zakupach

Utworzony przez Barbara, 29 stycznia 2011 r. o 21:50
Nie jestem zaskoczona informacja, ze jednak cena przeważa w zakupach Poziom zycia jednak nie jest u nas wysoki wiec szukamy oszczednosci na kazdym kroku. A co za tym idzie i jakosc produktw jest coraz gorsza. Osobiscie chetnie kupowałabym regionane, ekologiczne wdliny i sery na codzien ale wydatki rzedu trzydziestu kilku zlotych kilkgram przy 4 ososbowej rodzinie to luksus na ktory sobie nie moge pozwolic. Niemniej jednak wole zaoszczedzic kupując np ubrania na wyprzedazach. Zbieram tez roznego rodzaju karty rabatowe i punktowe jak np Payback by przy okazji codziennych zakupow zdobyc cos extra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Much z PO na pewno zawsze dostanie I SWIEZE produkty,i z usmiechem na ustach.. Ja, mimo ze sie tez usmiecham, nie zawsze trafiam na "swizutki" towar w moim prywatnym sklepiku na Czubach.. Trafiam na skwasnialy ser lub kefir, niestety, wsrod 2 kg "kartofelkow" miewalam kilka zgnilych, owoc nadpsuty nie jest rzadkoscia . No coz, nie jestem z wszechwladnej PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie dane jak gdzie i kto z kim kupuje alkohol, jakos ciszo o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...