Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasza-klasa przegrała w sądzie

Utworzony przez Jaru, 19 listopada 2009 o 21:49
W dup*ach się poprzewracało !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Naprawdę ktoś myśli że może wygrywać z tym gigantem? Naiwni jesteście...
0
I tak trzymać ! Nie życzę sobie publikowania gdziekolwiek bez mojej wiedzy i zgody jakichkolwiek moich zdjęć oraz jakichkolwiek moich danych. Zwłaszcza na stronie internetowej szkoły ! na liście absolwentów !. Mam również nadzieję, że po tym wyroku wszyscy użytkownicy, którzy opublikowali na nasza-klasa.pl jakiekolwiek dane osób trzecich bez ich zgody niezwłocznie je usuną. Nie chodzi mi o żadne robienie tajemnicy, ale o pewną zasadę. Uogólniając, kultura i pewne wyczucie nakazuje przed zrobieniem czegoś zapytać najpierw kogoś, czy przypadkiem sobie tego może nie życzy. Z analogiczną sytuacją miewam do czynienia podczas zakupów. Nie ucierpię i będę robił problemu jeśli sprzedawczyni/sprzedawca przeprosi i powie, że akurat nie ma wydać 1 czy 2 groszy reszty. Niedopuszczalne jest, praktykowane niestety dość często, przemilczanie tego faktu jakby się nic nie stało.
0
Tylko odrażający,brudni,źli,o nieczystym sumieniu,mający coś do ukrycia,pochodzący z nizin społecznych,a wybili się nie zawsze uczciwym życiem,mają przeważnie zastrzeżenia,że godzi to w ich godność snobistyczną,to właśnie przez takich ginie każda,pożyteczna idea.
0
Super, w końcu Sąd zachował sie rozsądnie, należy miec nadzieje, że tego typu chore portale przestaną istnieć, to zwykła patologia, a naród coraz głupszy.
0
Zamieszczanie grupowych zdjęć klasowych chyba nie jest przestępstwem i kiedy działo się to bardzo dawno temu. Chyba, że coś się ma na sumieniu. Zgadzam się tylko z tym, że zamieszczanie ówczesnych fotek, bez zgody osoby na zdjęciu to brak taktu. Bo faktycznie, może ktoś sobie nie życzy... Ale robić z tego taaką aferę, mieszać do tego sąd - to zdecydowane przegięcie. Chyba, że były to zdjęcia ośmieszające, bądź ukazujące osobę w żenującej sytuacji. Portal nasza-klasa jest fajny, odnalazłam dzięki niej dawnych przyjaciół. A jak komuś się nie podoba, to niech nie wchodzi na naszą klasę. Nie macie czego się czepiać!
0
mak napisał:
Super, w końcu Sąd zachował sie rozsądnie, należy miec nadzieje, że tego typu chore portale przestaną istnieć, to zwykła patologia, a naród coraz głupszy.
Sąd zachowałby się rozsądnie, gdyby nakazał usunięcie podpisu i "ewentualnie" zobowiązał urzytkownika który wstawił zdjęcie do retuszu twarzy oburzonego pseudo kolegi. Swoją drogą ciekawe co miał do ukrycia pan "oburzony". Czyżby wstydził się koleżanek, kolegów, szkoły a może siebie ??
0
Droga "zuza" - użytkownik piszę się przez "ż"
0
Mag napisał/a "... zamieszczanie ówczesnych fotek, bez zgody osoby na zdjęciu to brak taktu." Zgadzam się i przede wszystkim to miałem na myśli. "A jak komuś się nie podoba, to niech nie wchodzi na naszą klasę." Problem polega na tym, że może tam wejść każdy i w ten sposób zdobyć informacje, których zainteresowany nie chciałby ujawniać. zuza napisała "... nakazał usunięcie podpisu i "ewentualnie" zobowiązał użytkownika który wstawił zdjęcie do retuszu twarzy ... ". Ustawa o ochronie danych osobowych gwarantuje każdemu możliwość wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia swoich danych. Pan Tomasz W. zażądał właśnie usunięcia tych danych od serwisu nasza-klasa.pl. Nie poskutkowało, więc w ostateczności skierował sprawę do sądu. Moim zdaniem teraz mógłby jeszcze skierować do sądu oskarżenie przeciwko Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych. michał 23 napisał "..." tej wypowiedzi szkoda nawet komentować !.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: