Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele i rodzice chcą by Lech Kaczyński został patronem lubelskiej szkoły

Utworzony przez Gość, 27 kwietnia 2010 o 09:59
Zaczyna się..najpierw imienia dla szkół, później ulic i stadionów a na końcu beatyfikacja. Ludzie, bez przesady, czym on tak się wyróżnił od innych prezydentów ? Bo ja nic nie widze..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie rozumy wam poodbierało !!!
0
ŚP " Prezydent "przesiedział prawie 5 lat na fotelu, żadnych inicjatyw ustawowych, poza mąceniem a tu szkoła ma mieć jego imię. Chory kraj, chore pomysły a póżniej to już tylko beatyfikacja.
0
zaczęła się orgia żałobna
0
ja napisał:
ŚP " Prezydent "przesiedział prawie 5 lat na fotelu, żadnych inicjatyw ustawowych, poza mąceniem a tu szkoła ma mieć jego imię. Chory kraj, chore pomysły a póżniej to już tylko beatyfikacja.
Porządna, patriotyczna szkoła - popieram uczciwych Polaków, życzę szkole powodzenia w przeprowadzeniu inicjatywy. Uprzedzam, lekko nie będzie. Strach o wynik wyborów niektórych ogarnia? TVN i inne media pomogą, pogromu nie będzie, niestety.
0
no i obowiazkowo pomnik przed szkola niech rodzice nie zapomna
0
Szkoła imienia spie*aj dzia*u? Tak jak mówiłem- teraz już tylko santo subito
0
totalne przegięcie, ale typowe dla naszego zaściankowego społeczeństwa
0
Paru niedouczonych kretynów chce zaistnieć. Może tak pomnik waszej głupoty?. Chyba nie było by z czego postawić, gdyż brakło by materiału bo ta wasza głupota jest taka wielka.
0
Konopnicka była lesbijką, ale o tym wiedzą tylko nieliczni jakoś specjalnie się tego nie nagłaśnia...
0
Zawsze twierdzilem, ze jestesmy spooleczenstwem idiotow! Moi rodacy staraja sie za wszelka cene mnie w tym utwierdzic! A coz takiego zacnego dla demokracji uczynil nieudaczny -prezydencik-, aby zasluzyc na takie wyroznienie? Fakt zejscia w tragicznych okolicznosciach spotkalo sie ze zwyklym ludzkim wspolczuciem. Ale jego smierc nie zmienila spolecznego postrzegania minionej kadencji, jako jednej z najgorszych we wspolczesnej historii Polski! Nieudaczny, zakompleksiony i pozbawiony samodzielnosci w podejmowaniu decyzji gnom.....
0
To się dopiero zaczyna!!!!!!!!! O ile pamiętam to w ostatnich wyborach na lubelszczyźnie wygrał PIS. No i to wyłazi. A sam fakt w/w to IDIOTYZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ale będzie obciach skończyć taką szkołe,ten patron nawet polskiego hymnu narodowego nie znał i sklócił polaków.Jacy rodzice kilku politykierów z PIS,a nie rodzice.Należy zrobić referendum nie-ulegać szantazowi.
0
JEŻELI W TEJ SZKOLE UCZĄ SIĘ UPOŚLEDZENI UMYSŁOWA TO JAK NAJBARDZIEJ - PATRON ADEKWATNY! RODZICE PARANOJĘ DA SIĘ WYLECZYĆ MAŁOINWAZYJNĄ METODĄ SIĘGNIĘCIA DO HISTORII SPRZED OSTATNICH 5 LAT, POCZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM PRZEMYŚLEĆ A GŁUPIE POMYSŁY SAME WYPARUJĄ Z GŁÓW!!!
0
A cóż takiego zrobił Prezydent Kaczyński aby został wzorem dla dzieci tej szkoły - na wieki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: