Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nest Bank - analiza oferty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2016 r. o 13:04
Nieźle to wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie jest najlepsze i najtańsze konto w 2016.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam , posiadam, poecam. Dodam że prowadzenie rachunków w walutach też jest bezpłatne i karty do tych kont też są bezpłane. Mam w Euro konto i USD z kartami. W sumie 6 rachunków - główne i oszczednościowe do wszystkich kont - wszystko bezpłatne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkim atutem nest banku jest to, że oprócz oprocentowania jest właśnie ta premia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem nowy bank to chyba nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nest Bank przedstawił swoją nową ofertę depozytową. Klienci indywidualni mają w czym wybierać, jeśli chodzi o rachunki depozytowe. Bank występuje z nową ofertą rachunków osobistych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna oferta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nest Bank ma chyba najlepsze konto oszczędnościowe aktualnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też założyłam konto, zweryfikowałam się przelewem i czekam na informację co dalej, ale cisz ma mailu i nikt do mnie nie dzwoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z nas ma swoje fundusze – mniejsze lub większe. I zapewne każdy chciałby mieć ich więcej… Często mając już własny kapitał, decydujemy się na założenie lokaty – chcemy oczywiście, aby jej procent był jak najwyższy i nie ma w tym nic dziwnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekonto w mBanku zostawiam bo ma jednak sporo funkcjonalności, mam tam sporo przelewów, podałem je też w kilku miejscach (np. U. Skarbowy) gdzie trzeba by zmieniać, albo w takich, o których mogłem nawet zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest jakieś tańsze konto niż nest bank?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konto optymlane w bgz tez jest tanie, ale nest konto tanszy, fajna jest nest bank lokata nowe środki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nest chyba jak na razie zupelnie najtanszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jeszcze bgz bnp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Nest Banku jest bardzo uboga bankowosc internetowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnim czasie normą stały się konta osobiste, które umożliwiają zarządzanie kontem poprzez serwis internetowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Layout jest czytelny i prosty, dzięki czemu z internetową obsługą poradzą sobie bez problemu nawet osoby nie będące zaawansowane w obsłudze komputera i korzystaniu z sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu sobie jest i ma się całkiem dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sami wiecie, banki w ostatnich latach są coraz bardziej popularne, głównie z tego względu, że znacznie ułatwiają nam życie i sprawiają, że jest ono o wiele wygodniejsze. Jak się okazuje, dla osoby prywatnej najlepszym wyborem jest konto osobiste, zapewnia ono wystarczające możliwości a założyć je można praktycznie w każdym z banków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...