Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję, że wschodnia bieda ich stąd wygna, nie chcę się bać chodzić po ulicach we własnym miescie i patrzeć jak darmozjady mają lepsze warunki niż pracujący ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu ludzie są przeciwni przyjmowaniu uchodźców do Polski. Moi znajomi też są uchodźcami zarobkowymi . Jedni są uchodźcami i pracują w Anglii na zmywaku a inni to uchodźcy robole, którzy pracują na budowach w Niemczech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez nie jestem za przyjmowaniem uchodźców ale jednak polacy to okropna nacja. Sami zalali całą Europę gdzie często wykorzystują lokalny system pomocy i inne kraje to znoszą z pokorą i pomagają. Ale jak sami mieli by komuś pomóc to wywołuje to społeczną gorączkę . Im bardziej ktoś jest katolicki tym większą zieje agresją i nietolerancją. Coś w tym jest. Jesteśmy totalnie zakłamanym i fałszywym narodem. Sam jestem polakiem i niestety też taki jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może dlatego, że Twoi znajomi pracują. :) Jak do nas ludzie przyjadą i będą sobie pracować, to niech tutaj będą. Oczywiście przestrzegają naszego prawa, uczą się języka i szanują kulturę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Tez nie jestem za przyjmowaniem uchodźców ale jednak polacy to okropna nacja. Sami zalali całą Europę gdzie często wykorzystują lokalny system pomocy i inne kraje to znoszą z pokorą i pomagają. Ale jak sami mieli by komuś pomóc to wywołuje to społeczną gorączkę . Im bardziej ktoś jest katolicki tym większą zieje agresją i nietolerancją. Coś w tym jest. Jesteśmy totalnie zakłamanym i fałszywym narodem. Sam jestem polakiem i niestety też taki jestem.
  Nie gadaj głupot. Polacy jakoś nic nie mają przeciwko pracującym tu Chińczykom, Hindusom czy nawet Ukraińcom. Nam nie chodzi o niechęć do obcokrajowców,tylko do ISLAMU. Widzisz różnicę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciw takiemu przyjmowaniu "uchodzcow" ,jak obecnie.Nie mozemy przyjac calego swiata ,bo i dla nas nie starcza. Co innego jest przyjmowac tych co maja ocene wartosci podobna do naszej i sa za to przesladowani.Zdecydowana wiekszosc "uchodzcow" nie chce zmienic sposobu myclenia.Chca tylkolepiej zyc.Odnosnie do nas, to nie pchalismy sie na sile, bez wiz i paszportow . Wyjezdzalismy legalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez nie jestem za przyjmowaniem uchodźców ale jednak polacy to okropna nacja. Sami zalali całą Europę gdzie często wykorzystują lokalny system pomocy i inne kraje to znoszą z pokorą i pomagają. Ale jak sami mieli by komuś pomóc to wywołuje to społeczną gorączkę . Im bardziej ktoś jest katolicki tym większą zieje agresją i nietolerancją. Coś w tym jest. Jesteśmy totalnie zakłamanym i fałszywym narodem. Sam jestem polakiem i niestety też taki jestem.
  Co ma nacja do tego o czym piszesz? Dlaczego Polacy są sobie tak obcy? Przecież to polityka PRLu i ostatnich rzadów tak nas skłóca. Bo skłóconym narodem łatwiej się rządzi i go okrada.Po drugie piszesz bzdury, Polacy gdzie są i (pracują) sa jedną  z najszybciej integrujacych się grup. Są to dane Eu gdzie w Niemczech na 3,5 miliona Polaków "zintegrowanych" jest 96%, w angli 89%....Owszem są chorzy ludzie co wykorzystują systemy socjalne, ale na obrazie z innymi to Polacy są super. Dlaczego niemiecki pracodawca chętnie zatrudni Polaka niż swojego Niemca? Nie o kasę tylko chodzi, ale samo podejście do pracy, ale to dłuższy temat. Chcę Ci tylko napisać, że i tak jest z Polakami super, bo ciągle z nami walczono i się walczy, najpierw zabjając nam inteligencje , teraz rozbijając nasze rodziny, a chore rodziny to chory i cały naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nie gadaj głupot. Polacy jakoś nic nie mają przeciwko pracującym tu Chińczykom, Hindusom czy nawet Ukraińcom. Nam nie chodzi o niechęć do obcokrajowców,tylko do ISLAMU. Widzisz różnicę?
  masz rację, nigdy wcześniej ani teraz nie ma w polskim społeczeństwie typowego faszystowskiego podejścia do innego człowieka czy innej nacji. My byliśmy zawsze sarmacją Europy," kto przekroczył granicę Polski ten wolnym był". Stąd w Polsce mieliśmy najwiecej Żydów Ormian, Cyganów itp. Praca nikogo nie chańbi i nie wazne skąd człowiek przychodzi, ważne z czym...mieczem czy wyciagnietą dłonią.To rzadzący prusacy, komuna i wypirdki syjonistyczne tak nam metlik w głowie czynią. jak np. z Jedwabnym czy na filmie "nasi ojcowie i nasze matki". Moze wreszcie za rzadów PiS to oczernianie Polskiego Narodu wreszcie się skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że wschodnia bieda ich stąd wygna, nie chcę się bać chodzić po ulicach we własnym miescie i patrzeć jak darmozjady mają lepsze warunki niż pracujący ludzie.
  Polska może zgodzić się na przyjęcie nawet 3 milionów uchodźców, ale pod warunkiem ze da im wolność....to nikt z nich w Polsce nie pozostanie, bo ich "matka Merkel" zaprosila i obiecała 2 tys€ na miesiąć, bez pracy. Już teraz mają Niemcy problemy bo uchodźcy własnie się tego domagają. !!! Nie zartuję, wpisz w wyszukiwarce "kodeks zachowania dla uchodźców burmistrza Hardheimu"...a potem sobie poczytaj ile razy już im w ratuszu urzadzali strajki, bo chcą tylko pieniedzy! Jak myślisz jezeli taki co najwyzej widział kozę lub wielbłada a wszedł do miejskiej pływalni? To myślał ze jest w haremie sułtana....W Polsce tylu pływalń też jeszcze nie mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS sprowadzi do Polski muzułmanów w imię walki o godność narodową. Zobaczycie. Będzie Polska ważna w Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS sprowadzi do Polski muzułmanów w imię walki o godność narodową. Zobaczycie. Będzie Polska ważna w Europie.
  Gdyby nie ten pis to już byśmy mieli dziesiątki jak nie setki tysięcy islamskich imigrantów ściągniętych przez koparkę na rozkaz makreli. Na szczęście naród w porę się zorientował i pokazał rudemu, koparce i reszcie tej piątej kolumny czerwoną kartkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS sprowadzi do Polski muzułmanów w imię walki o godność narodową. Zobaczycie. Będzie Polska ważna w Europie.
  Hahaha nie będzie tak. Ale fajny wniosek, doceniam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON!! Nie chcemy ANI JEDNEGO ARABUSA pasożyta, na którego trzeba będzie pracować, i który za jakiś czas zażąda likwidacji obrażających go przydro0żnych krzyży !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...