Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powiat bialski powinien przenieść się do Międzyrzeca i zmienić nazwę na powiat międzyrzecki. Rejestracja LMI :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PSL się kończy, bo ludzie zrozumieli, że partia ta nie jest i nigdy nie była partią rolników. Była za to partią stanowisk. Po ilości głosujących na spadkobierców komunistycznego ZSL można sobie wyobrazić ile ludzi uzależnionych jest od pracy w administracji gminnej i powiatowej. 80% członków miało i część z nich nadal ma państwowe stołki tylko z powodu legitymacji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"– Warto byłoby wynegocjować z wójtami przejmowanie dróg, które posiadają status dróg powiatowych, a przebiegają w granicach gmin – stwierdza Filipiuk." - ważny argument za LIKWIDACJĄ powiatów - każda droga gminna, jest na obszarze powiatu - czyli odwrotnie.   Zasiadają na stołkach i oderwani od rzeczywistości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żeby tylko ten międzyrzecki PKS nie okazał się Puszką Pandory. Ważne, że nowy starosta prawdopodobnie zdejmie ten "problem" z pleców marszałka i przewodniczącego sejmiku :) Czytając odnośnie przekwalifikowania dróg z powiatowych na gminne wyraźnie da się odczuć oderwanie od rzeczywistości obecnego włodarza. Który wójt zechcę brać na siebie inwestycje, które w tej chwili leżą po stronie powiatu? Może trzeba porozmawiać z władzami województwa żeby przekwalifikować drogi wojewódzkie przebiegające przez terytorium naszego powiatu na drogi powiatowe? Czemu nie... jak szaleć to szaleć. Żeby nie było, że wszystko jest bee to fajnie, że Powiat w końcu zaistniał w social mediach. Tylko czekać na zmianę nazwy powiatu bo bialski to już on na pewno nie jest.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy Pan Starosta zrobił już maturę ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko Mariusz możę uratować PKS MC *********.pl/wiadomosci/lublin/a/spolki-marszalka-wojewodztwa-lubelskiego-licza-straty-sa-milionowe,10010014/ tylko który Mariusz bo jest ich kilku
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: