Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie premii dla prezesa lotniska

Utworzony przez kaska, 7 sierpnia 2012 o 13:35
Alez goraco .... Sobon oddaj ludziom basen!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brakuje mi słów, aby wystarczająco obelżywie ocenić jakość pracy muszyńskiego i sobczaka. Za takie "NIC" mamy jeszcze płacić haracz?? Jako obywatel i podatnik stanowczo PROTESTUJĘ przeciwko grabieży majątku publicznego na pensje i premie dla NIEUDACZNIKÓW. Kto podpisuje tę grabież?? Sami sobie?? Zniszczą do reszty ten kraj ZŁODZIEJE!!!
0
Brakuje mi słów, aby wystarczająco obelżywie ocenić jakość pracy muszyńskiego i sobczaka. Za takie "NIC" mamy jeszcze płacić haracz?? Jako obywatel i podatnik stanowczo PROTESTUJĘ przeciwko grabieży majątku publicznego na pensje i premie dla NIEUDACZNIKÓW. Kto podpisuje tę grabież?? Sami sobie?? Zniszczą do reszty ten kraj ZŁODZIEJE!!!
0
m napisał:
Dlatego-RAZ SIERPEM,RAZ MŁOTEM W TĄ KOMUNISTYCZNO-KONFIDENCKĄ HOŁOTĘ.
0
Ja pracuję od dwudziestu paru lat i tzw trzynastka w kwocie ponad jeden tysiąc - oto moja premia. A wierchuszka rozdaje na prawo i lewo dziesiątki tysięcy i moje pytanie: w imię czego??? Zimą parę razy oglądałam Panoramę Lubelską i relacje z budowy lotniska w tym wywiady z P. Muszyńskim. Przez chwilę zastanawiałem się, czy p. prezes czuje sie dobrze... Czy utrzyma się na stołku??? A tu bardzo proszę, nawet jeszcze nagroda w perspektywie. Czy nam na górze już nie mają hamulców???
0
A co ten prezes taki zaciemniony na zdjęciu? Oblicza się wstydzi pokazać, coby wszyscy palcami go nie wytykali. A nieeeeeeeeeeeeee, to przecież fotografia artystyczna dla potomnych. Reszty pisać nie będę, bo słownictwo pasowałoby do przysłowiowego szewca.
0
CZERWONI za prezesem stoją murem.
0
Premie ? Pf... Bez żartów proszę ! Lotnisko jeszcze nie funkcjonuje a już myśla o premiach. Rozkradanie państwa jak się tylko da...
0
realistaPL napisał:
Premie ? Pf... Bez żartów proszę ! Lotnisko jeszcze nie funkcjonuje a już myśla o premiach. Rozkradanie państwa jak się tylko da...
Wszystko za przyzwoleniem RUDEGO i całej tej czerwonej mafii.
0
Na lotnisku zatrudnieni będą sami swoi ,ludzie którzy są na emeryturach strażackich,lub powylatywali z państwowych jednostek można mnożyć przykłady ..Ta banda znajomków z Milejowa zajmie same intratne stanowiska.Narobili przekrętów w gminie więc Wójt załatwił podobno sobie stanowisko i swoim pracę .Rybak też ma w tym udział(dyrektor szpitala Łęczyńskiego) to wszystko po znajomości sami swoi.
0
olo napisał:
Wszystko za przyzwoleniem RUDEGO i całej tej czerwonej mafii.
0
Gość napisał:
Od RUDEGO to sie odpie..... pisowski frajerze!
0
edward napisał:
Od RUDEGO to sie odpie..... pisowski frajerze!
JUDE ??? Czy normalny miejscowy CWEL ????
0
Gość napisał:
CZERWONI za prezesem stoją murem.
0
Ludzie co z kamerami na lotnisku już niebędą pokazywać budowy.
0
ciekawy napisał:
Ludzie co z kamerami na lotnisku już niebędą pokazywać budowy.
Nie, nie będzie z polecenia RYŻEGO. Kamery mają być tam gdzie jest wygodnie dla władzy a nie odwrotnie.Inaczej tam gdzie się robi 150 procent normy,a nie 20.
0
Premia niezależna od wyników finansowych. A jak może być skoro port nie działa i nie zarabia.Przyczyna z wielkim prawopodobieństwem tkwi w w terminie ukończenia inwestycji. Ale niech naiwni kupują bilety na 18 grudnia. OLT Expres też sprzedawał ..
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: