Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie premii dla prezesa lotniska

Utworzony przez kaska, 7 sierpnia 2012 r. o 13:35
Alez goraco .... Sobon oddaj ludziom basen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mi słów, aby wystarczająco obelżywie ocenić jakość pracy muszyńskiego i sobczaka. Za takie "NIC" mamy jeszcze płacić haracz?? Jako obywatel i podatnik stanowczo PROTESTUJĘ przeciwko grabieży majątku publicznego na pensje i premie dla NIEUDACZNIKÓW. Kto podpisuje tę grabież?? Sami sobie?? Zniszczą do reszty ten kraj ZŁODZIEJE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mi słów, aby wystarczająco obelżywie ocenić jakość pracy muszyńskiego i sobczaka. Za takie "NIC" mamy jeszcze płacić haracz?? Jako obywatel i podatnik stanowczo PROTESTUJĘ przeciwko grabieży majątku publicznego na pensje i premie dla NIEUDACZNIKÓW. Kto podpisuje tę grabież?? Sami sobie?? Zniszczą do reszty ten kraj ZŁODZIEJE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Brakuje mi słów, aby wystarczająco obelżywie ocenić jakość pracy muszyńskiego i sobczaka. Za takie "NIC" mamy jeszcze płacić haracz?? Jako obywatel i podatnik stanowczo PROTESTUJĘ przeciwko grabieży majątku publicznego na pensje i premie dla NIEUDACZNIKÓW. Kto podpisuje tę grabież?? Sami sobie?? Zniszczą do reszty ten kraj ZŁODZIEJE!!!
Dlatego-RAZ SIERPEM,RAZ MŁOTEM W TĄ KOMUNISTYCZNO-KONFIDENCKĄ HOŁOTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuję od dwudziestu paru lat i tzw trzynastka w kwocie ponad jeden tysiąc - oto moja premia. A wierchuszka rozdaje na prawo i lewo dziesiątki tysięcy i moje pytanie: w imię czego??? Zimą parę razy oglądałam Panoramę Lubelską i relacje z budowy lotniska w tym wywiady z P. Muszyńskim. Przez chwilę zastanawiałem się, czy p. prezes czuje sie dobrze... Czy utrzyma się na stołku??? A tu bardzo proszę, nawet jeszcze nagroda w perspektywie. Czy nam na górze już nie mają hamulców???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ten prezes taki zaciemniony na zdjęciu? Oblicza się wstydzi pokazać, coby wszyscy palcami go nie wytykali. A nieeeeeeeeeeeeee, to przecież fotografia artystyczna dla potomnych. Reszty pisać nie będę, bo słownictwo pasowałoby do przysłowiowego szewca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZERWONI za prezesem stoją murem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premie ? Pf... Bez żartów proszę ! Lotnisko jeszcze nie funkcjonuje a już myśla o premiach. Rozkradanie państwa jak się tylko da...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realistaPL napisał:
Premie ? Pf... Bez żartów proszę ! Lotnisko jeszcze nie funkcjonuje a już myśla o premiach. Rozkradanie państwa jak się tylko da...
Wszystko za przyzwoleniem RUDEGO i całej tej czerwonej mafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lotnisku zatrudnieni będą sami swoi ,ludzie którzy są na emeryturach strażackich,lub powylatywali z państwowych jednostek można mnożyć przykłady ..Ta banda znajomków z Milejowa zajmie same intratne stanowiska.Narobili przekrętów w gminie więc Wójt załatwił podobno sobie stanowisko i swoim pracę .Rybak też ma w tym udział(dyrektor szpitala Łęczyńskiego) to wszystko po znajomości sami swoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Wszystko za przyzwoleniem RUDEGO i całej tej czerwonej mafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Od RUDEGO to sie odpie..... pisowski frajerze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edward napisał:
Od RUDEGO to sie odpie..... pisowski frajerze!
JUDE ??? Czy normalny miejscowy CWEL ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZERWONI za prezesem stoją murem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co z kamerami na lotnisku już niebędą pokazywać budowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
Ludzie co z kamerami na lotnisku już niebędą pokazywać budowy.
Nie, nie będzie z polecenia RYŻEGO. Kamery mają być tam gdzie jest wygodnie dla władzy a nie odwrotnie.Inaczej tam gdzie się robi 150 procent normy,a nie 20.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premia niezależna od wyników finansowych. A jak może być skoro port nie działa i nie zarabia.Przyczyna z wielkim prawopodobieństwem tkwi w w terminie ukończenia inwestycji. Ale niech naiwni kupują bilety na 18 grudnia. OLT Expres też sprzedawał ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...