Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie tarczy antyrakietowej USA w Polsce

Utworzony przez Chłop Polski, 17 września 2009 o 09:31
Jednej rzeczy nie rozumię-otóż wpisaliśmy się w europejską rodzinę,otwarliśmy granice,działamy w europejskich systemach gospodarczych i obronnych a wychodzimy przed szereg i prowadzimy politykę niewiernej żony?.Kupujemy jakiś złom w postaci F-16,chociaż obrona powietrzna UE opiera się zupełnie na innym sprzęcie,uczestniczymy w bezinteresownej wojnie w Iraku,w końcu zabiegamy o jakąś tarczę,która okazała się wielką klapą i zamiast poprawić nasze bezpieczeństwo to jedynie pogorszyła sąsiedzkie stosunki.Polityka naszych kolejnych MSZ-ów,pod przewodnictwem Becków,Gieremków-Lewartowów,Rotfeldów,Mellrów w końcu Sikorskich spokrewnionych z Appelebaumami skutkuje tym,że stajemy się pochyłym drzewem na które to kto chce to włazi, bezkarnie objada owoce pozostawiając Polakom obdartą korę. Wracając do przdsięwzięcia"TARCZA RAKIETOWA"-jego finał poczynił wielkie szkody w polityce zagranicznej naszego państwa,dał pretekst Rosji do odwetowych poczynań,które to w przyszłości mogą się okazać dla nas bardzo bolesne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A na Kremlu: - D. Tusk: Panie Premierze, melduję wykonanie zadania! - Putin: Charaszo Donald, wery charaszo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Masz Chłopie Polski dużo racji. Przecież ta cała "tarcza" miała chronić Amerykanów, nie nas! Nam przysporzyła tylko kłopotów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bogu niech będą dzięki. Oby to była prawda. Głuptasom marzyło się pokazywanie zza amerykańskiej tarczy języka ruskim. A tu gest Kozakiewicza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tarcza tarczą ale mógł sobie inny termin ogłoszenia tej decyzji Obama wybrać a nie w 70 rocznice napaści ZSRR na Polskę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niedawno pozbyliśmy się jednego okupanta a już następny w kolejce.Slogan czegoś głupi boś biedny a czegoś biedny boś głupi jest nadal aktualne.Powinniśmy szukać przyjaciół i sojuszników jak najbliżej swoich granić a nie aż za oceanem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co nam potrzebne uczestnictwo w wojnie nie naszej w Afganistanie ??? Wycofać naszych żołnierzy natychmiast. Nie stać nas na zabawę w wojnę w Azji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: