Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie biust tylko Guova. Nowy teledysk raperki z Lublina (wideo)

Utworzony przez Wenaihades, 2 listopada 2012 o 18:06
Twoje piękne piersi... o niczym innym nie myśle patrząc na te klipy <3 SHOW ME YOUR TITS BABE :*******
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mi sie podoba i jako kobieta i jej rap. bardzo pozytywna osoba na scenie, z dystansem. wielkie pięć!
0
Nieszpetna dzieka z tej młodej istoty, pozdrawiam i życzę powodzenia!
0
Parking pod E.Leclerc na LSM - mroczne miejsce w miejskiej dżungli lubelskiej metorpolii, gdzie z ciężkiego życia młodzieży bez przyszłości rodzi się bezkompromisowy, twardy rap, który rozumieją tylko ci, którzy go rozumieją a ci co nie rozumieją, nie zrozumieją, bo zrozumieć nie mogą . Dla mnie takie typowe rapersko - hiphopolowe gadanie o niczym, ale zrobione tak, że w natłoku hiphopolo udającego rap jakoś się wyróżnia. Nagrywaj dziewczyno, tylko teksty pisz ciekawsze.
0
przede wszystkim Guova nie jest z Lublina tylko z Włodawy, ładniutka jest
0
Co za różnica czy Włodawa, czy Lublin, to wszystko i tak Polska "B" Pozdro słoiki !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: