Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podejrzewam , że to nie była śmierć naturalna. To mógł być zamach na tą klacz.  Teraz siano na łąkach jest belowane . A siano w belach jest pogniecione i poskręcane. Nakarmili klacz tym poskręcanym sianem to i dostała skrętu kiszek. Nie mogli najpierw tego siana wyprostować . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tego redaktora uczył j.polskiego? Powinno być napisane , że " Zdechła" a nie , że " Nie żyje".  Do szkoły należy posłać redaktora lub na prywatne korepetycje .  " Nie żyje " stosujemy do ludzi . Natomiast do zwierząt  " zdechła" , " zdechł "
PAsowało raczej "padła"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ją było sprzedać, to stratę poniósłby ten co ją kupił, chyba że w rachubę wchodziła gwarancja. Każdego dnia do rzeźni we włoszech ida setki koni i jakoś nikt nie pisze o nich końskich nekrologów. A tak swoją drogą czym żeśta ją karmili że skretu kiszek dostała? Ktoś musi beknąć za to niedbalstwo oj musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można by ją wypchać na pamiątkę tak jak Szarika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najadła się liści z brzozy. Mówię wam. Gdyby jadła latem to były świerze liście, a teraz po terminie i zjadła przeterminowane z wyprzedaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzające! jak można tak nie dopilnować konia. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy salami z niej bedzie równie dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach ci j e b a n i hejterzy k u r w a nic wam sie nie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nogalski - Mogli ja opchnąć za grubą kasę, a tak pójdzie do bacutilu hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klacz była zjawiskowo piękna i sławiła polskę  na całym świecie wzbudzała ogromne emocje jak każde  dzieło sztuki, cały świat ja podziwiał i uwielbiał szkoda że w kraju po jej śmierci takie komentarze- to bardzo przykre , odrobinę szacunku poproszę nawet dla uczuć tych którzy czują żal po jej odejściu , którzy mają w sobie tyle wrażliwości aby ten żal czuć nawet po śmierci konia zapewniam ludzi tym bardziej . Chociaż jak się czyta takie komentarze to po prostu wstyd za ludzi 
  Nie rozśmieszaj mnie. Umiera człowiek, zwierzę pada/zdycha. Klacz Pianissima padła/zdechła a nie umarła, i jest to tylko stwierdzenie faktu, a nie urażenie uczuć. Jeśli czujesz się urażona, to masz zaburzone proporcje.   Przeżyłam śmierć ukochanego psa, kotów, chomików i kanarka, i chociaż zalewałam się łzami zakopując niektóre z nich, w życiu nie mówiłam, że "umarły". Odeszły, padły, zdechły, ale nie "umarły". Ten czasownik zarezerwowany jest dla rodzaju ludzkiego. Ludzie umierają, zwierzęta zdychają/padają. Oczywiście są też zabijane w ubojniach/rzeźniach, ale to też nie powód, by mówić, że "umarły".   Moim zdaniem dziennikarz z DW (a także reporterzy z Panoramy Lubelskiej) wykazali się brakiem znajomości języka polskiego i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wyście poszaleli ??? Codziennie na polskich drogach ginie wiele ludzi i nikt się tym nie przejmuje a Wy lamentujecie , że jakaś janowska szkapa wyciągnęła kopyta. Trzeba było jeszcze do niej przywieść księdza z ostatnim namaszczeniem. Widzę , że dla wielu  z was życie zwierzęcia liczy się bardziej niż człowieka. 
  To byłby dobry tytuł "Janowska czempionka wyciągnęła kopyta" - i od razu wiadomo byłoby, że to nie o człowieku, a o kopytnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deryl, gdybyś umiał czytać to byś wiedział że opłakujemy klacz która była najpiękniejszym koniem polski,europy i nawet świata. Była bardziej umysłowa niż ty więc zamknij ryj
  Patrzcie jaka kultura cechuje miłośników koni z tej stadniny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot ludzie nie potraficie kochać co tam szanować zwierzęta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot ludzie nie potraficie kochać co tam szanować zwierzęta !
A co ja jakiś zoofil , że mam kochać zwierzęta ? :angry:  Ja kocham się z moją żoną , w piątki po pracy z  koleżanką z pracy i od czasu do czasu z taką znajomą. Jakoś do zwierząt mnie nie ciągnie. :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co robi kasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż w tych czasach ludzie robią drugiemu człowiekowi tyle krzywdy że wolę opłakiwać konia czy nawet chomika...Bo czasem bardziej na to zasługują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, jakbyśmy nie mieli większych problemów. codziennie umierają w mękach lub w wpadkach ludzie, a o nich nie pisze się artykułów. I to jest dopiero smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie podpisuję się pod tym całym sercem ta klacz przyniosła dla naszego kraju tyle chwały że jestem zaszokowana cynizmem niektórych, pisanie o empatii gdy jej się zupełnie nie okazuje, o szacunku gdy się nie wie co to słowo oznacza-to szokujące . Ludzie co się z Wami dzieje odeszło tak odeszło nie zdechło cudowne stworzenie żywe dzieło sztuki bo jak każde dzieło sztuki wzbudzał ten koń ogromne emocje na całym świecie sławiąc imię Polski gdzie tak mało sławy mamy , odeszła już nigdy nie wróci , nie zostawiła po sobie nawet godnego potomstwa , a Wy co słów się czepiacie ? Który z tych prześmiewców dał dla naszego kraju choć połowę tego co dała Pianissima , po którym z was będzie płakać tylu ludzi ? bo co bo to koń ? Jak czytam takie komentarze to się zastanawiam a niby w czym ten koń jest gorszy bo w moich oczach o niebo lepszy bo coś dał z siebie a wy mądrale czepiacze co daliście ? Widziałam konie pracujące w hipoterapii na których grzbietach dzieci odzyskiwały zdrowie szczęśliwe że siedzą na koniu , co Wy daliście kiedykolwiek ludziom żeby odbierać nawet prawo do żalu po odejściu zwierzęcia które kochało tak wielu . Trudne do zrozumienia co ? Tak kochało podziwiało tak jak Was nigdy nikt nie będzie bo jesteście tępakami bez serca bez szacunku dla innych i nawet wielogodzinne klęczenie przed ołtarzem nie pomże nie staniecie się lepszymi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się wyrazić słowami uczuć, które towarzyszą mi do dziś z powodu odejścia tak doskonałej istoty, jaką była ta niezwykła klacz - Pianissima. W naszych sercach na zawsze <3 <3 T-T ,,Będę cię kochać do końca życia. A jeżeli jest coś potem, będę cię kochać także po śmierci"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie potrzebnie karmili ja bananami .... sianko trawka marchew i wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...