Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcemy opuszczać działek na Czechowie

Utworzony przez alek, 1 kwietnia 2012 r. o 15:02
działki w centrum miasta to przeżytek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja te poproszę jakąś działkę od miasta. Mieszkam również w bloku na Czechowie i nie mam żadnego skrawka ziemi na której bym mógł posadzić marchewkę. Przed moim blokiem jest półhektarowa łąka należąca do miasta, która leży odłogiem. Prosze mi ją dać, a ja ją zagospodaruję jakoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzruszyła mnie Twoja historia. Trzeba było nie przyjeżdżać do Lublina w 1987 roku tylko pozostać na Ojcowiźnie. To jest Miasto. Zawsze można w bloku, nawet na ostatnim piętrze posadzić kwiatki i jak ktoś się uprze posiać marchewkę. Dzieci w mieście mają place zabaw, zawsze też można ruszyć pupę i pojechać za miasto.No tak, ale jeśli nie ma chęci i pomysłów!? Praca w biurze! To straszne! Pogadać o kwiatkach i biesiadować! Wolne żarty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...