Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przynajmniej nie zamarznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezły debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobił . Już nawet ludziom w spokoju nie dadzą napić się wódki. Chłopina wszedł sobie do cukierni , nikogo nie zaczepiał nawet o szkło nie prosił. Kulturalnie sobie pił wódeczkę z gwinta. A tym babom to zawsze przeszkadza jak facet sobie kulturalnie pije wódkę. Zawsze muszą zrzędzić , narzekać to i nie dziwota że chłop nie wytrzymał. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W której cukierni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napijmy się Na zdrowie - masz rację ! To teraz toast za Ciebie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli wina ekspedientek bo nie powinny mu przeszkadzac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokazcie jego ryj takich trzeba pokazywac publicznie! Wogole jestem za tym zeby wode ze sklepow wycofac bo narod glupieje po wodzie! Licze ze PIS sie za to wezmie bo jak nie oni to kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka wioska takie obyczaje! W Lublinie byłoby to nie do pomyślenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biała podlaska - typowa wiocha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda jak typowy Pisior
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstęp tylko klientom w krawacie.Bo klient w krawacie jest mniej awanturujący się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w mojej największej w Polsce wiosce Lublinie w ub. roku ubyło tysiące ludzi. Sama rozważam emigrację do Białej Podlaskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tam nie znajdzie mnie Petru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest prawdziwy kozak !!!! Pije prosto z gwinta jak prawdziwy mężczyzna !!! Nie to co teraz te piz dusie co piją jakieś tam śmieszne drinki o 5 % zawartości alkoholu , czy inni frajerzy co wcale nie piją alkoholu tylko ci peczki palą jakieś zioła czy inne gówna wąchają. Teraz  większość gówniarzy to jakieś lelum- :D  polelum 4 piwa na głowę lub pół litra wódki i już frajerzy pijani. Chociaż byłem ostatnio na imprezie i poznałem ostrych zawodników umieją wypić, lubią i mają niezłe głowy. Funkcjonariusze służb mundurowych !!!!! Nie od dzisiaj wiadomo , że mundurowi potrafią wypić nie to co leszcze w dresikach  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...