Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie jesteś pewny – dmuchnij w alkomat

Utworzony przez Marcel, 15 lipca 2009 r. o 12:30
Pewnieże policjat odmów takiego badania, bo im sie nie chce !!! Jakieś 2 miesiace temu, kumpel poszedł na 5 komisariat własnie w celu sprawdzenia stanu zawartości alkoholu (dzień wczesniej miał imprezę i nie wiedział czy może juz usiąść za kierownicę). Oczywiście powiedziano mu że nie ma takiej mozliwości żeby sprawdzić zawartość alkoholu bo oni takich rzeczy nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu wybrałem się z żoną nad morze. Dzień wcześniej wypiłem pare piwek, rano nie czułem sie zbyt więc chciałem zbadać się alkomatem- i co?-2 patrole odmówiły mi, a na komisariacie (Grójec!!!!) powiedzieli że nie mogą takich czynności zrobić. Żona przejechała całą trasę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem rzeczywiście można uniknąć mandatu i kłopotów z Policją. Nie można jednak ustalić pełnej zdolności do prowadzenia. Na ciężkim kacu, mimo nieobecności alkoholu we krwi, reakcje mogą być jeszcze bardzo zaburzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jesteś pewny – nie jedź. Panie nadkomisarzu. Trochę logiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobrze a jak sie zbadasz i wyjdzie ci dużo promili to czy za dobre chęci nie dostaniesz mandatu,albo nie zawiozą cię na izbę wytrzeźwień :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...