Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie można budować autostrady, bo kaczka zniosła jaja

Utworzony przez zniesmaczony, 11 maja 2010 o 14:01
przedostanie się "klaczek" niby literówka ale jak fajnie wyszło redaktorkom - korektorkom
Zaloguj się, aby oddać głos
0
trzeba ją zbadać, stwierdzić że ma ptasia grypę do pieca i problem rozwiązany
0
@ maciu, ciebie bez badania należy umieścić w piecu, skoro nie rozumiesz że przyrodę należy chronić.
0
To jest poj.... bany kraj w którym poważnie rozważa się budowę autostrady nad doliną Rozpudy, robi problemy z ochroną Puszczy Białowieskiej i w którym równocześnie pospolita kaczka blokuje milionowe inwestycje.
0
Ten świat stoi na głowie. Wyskrobywać nienarodzone dzieci można do woli, ale wyp* dziewięciu kaczych jaj nie wolno, bo grozi za to więzienie. PARANOJA. I my chcemy mieć autostrady? Dorośliśmy najwyżej do poziomu wozów drabiniastych.
0
Przyrodę trzeba chronić - oczywiście, ale czy zabieramy się do tego w najlepszy sposób? - wątpię. Wszędzie syf, brud, Polska jest strasznie zaśmieconym krajem - niektóre, lasy, rzeki, jeziora, łaki to po prostu tragedia, a my potrafimy problem robic z kaczki. Tu kaczka, gdzies indziej nornica, jeszcze indziej motylek. Z jednej strony zabijamy środowisko jako całość z drugiej próbujemy pokazać nasze zaangażowanie w ekologię poprzez sporadyczną ochronę pojedynczych osobników
0
A gdzie kaczorek? W pisie............
0
40 mln za kilka jaj , niezłe jaja
0
leopold napisał:
40 mln za kilka jaj , niezłe jaja
i bardzo dobrze, jak głupi naród to kasę z niego trzeba ciągnąć
0
POLSCY URZĘDNICY ŻYJĄCY Z PODATKÓW PRACUJĄCYCH POLAKÓW I POLITYCY W PARLAMENCIE TO P...I CHORZY LUDZIE!!!PO WEJŚCIU DO UE BUDOWA DRÓG MIAŁA RUSZYC JAK NIGDY DOTĄD A WYGLĄDA TO JAK W CYRKU ALBO BANTUSTANIE!!!POLICZYŁEM Z KOLEGAMI HIPOTETYCZNIE,ILE BY W POLSCE BUDOWANO COŚ TAKIEGO JAK DUBAI TOWER(860 M WYSOKOSCI!!, BUDOWA 5 LAT!!), WYSZŁO MI 120 LAT, PATRZAC NA MITRĘGĘ WYKONAWCY I UŻERANIE SIĘ Z URZEDNIKAMI, TONY PAPIERÓW, KONCESJE, A TO PTASZEK NASRAŁ, A TO MUSZKA USIADŁA I JUŻ NIE DA SIĘ BUDOWAĆ...Z RESZTĄ JAKBY BYLI NA 50 PIĘTRZE TO PARTER BY SIĘ ZACZĄŁ SYPAĆ,CHA,CHA!!!K...W JAKIM MY ŻYJEMY ABSURDALNYM I P...KRAJU!!POLIYTKÓW, URZĘDNIKÓW ZAŁADOWAC W RAKIETY I NA SATURNA!!!PKW MÓWIŁ RAZ ZE LEPPER, DLA MNIE OSZUST I WSIOK, NIE MORZE KANDYDOWAĆ BO TO PRZESTĘPCA A ZA CHWILE,ŻE JEDNAK JEDNAK MOŻE,BO PANOWIE SIE POMYLILI!!CZY W PKW TO PRACUJĄ PRAWNICY CZY NIEUKI???
0
Ogrodzić budowę by kaczki się nie przedostały? Przecież one latają!!!!! więc jak?
0
Głupi ci robotnicy. Ja bym kaczkę z cały gniazdem przeniósł jakieś 100-200 metrów i by nikt nawet tego nie zauważył z kaczką włącznie. Było nie wzywać tej całej kontroli i byłoby po problemie. Ciekawe czy jakby np. na środku drogi pojawiło się psie gówno na którym jakaś mucha złożyła jajeczka to też byśmy się martwili czy ona stresu od przenosin nie dostanie. Przecież taka mucha to takie samo zwierze co kaczka. Chyba chodzi o te dodatkowe 10% w kontrakcie, bo w to, że druciane czy metalowe ogrodzenie zabezpieczy przez dostaniem się na ten teren kaczek to nie wierzę.
Ostatnio edytowany 11 maja 2010 o 16:11
0
ale Polska to nie ma szczęścia do kaczek... robotnicy myśleli, że przyjdzie odpowiednia służba i przeniesie gniazdo z kaczką w inne miejsce, a tu zonk... a później ludzie przeganiają zwierzęta, bo nie chcą mieć problemów... niszczą lasy by nie zostały uznane za zbyt czyste i wcielone do jakiegoś parku narodowego... myślę, że żeby kaczka wiedziała ilu ludzi zginie prze z to, że będą musieli jeździć zwykłymi drogami sama by gniazdo przeniosła... ekologia to umiejętność współżycia z przyrodą a nie ślepe idee... w jednym mieście kaczki trafiają na stół, bo paru głupich ludzi na nie poluje, a w innym miejscu nie budują autostrady bo kaczka se wysiaduje... hipokryzja i głupota
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: