Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie pozwolili jechać dzieciom na wycieczkę z kierowcą kobietą

Utworzony przez nina, 31 marca 2012 r. o 13:56
powaleni ci rodzice... brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom się w dupach poprzewracało w tym Jarosławiu Kobiety jako zawodowi kierowcy są odpowiedzialne i dobrze jeżdżą autobusami. Za to faceci są impulsywni i mają zbyt duże ego zwłaszcza Ci przed 35 rokiem życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś - taka mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyglupy nic dodac nic ujac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dla przykładu pierwszy swoje dziecko wsadziłbym do autobusu i poprosił Panią kierowcę żeby jechała tak ostożnie jak ze swoim dzieckiem i życzył szerokiej drogi i szczęśliwego powrotu.PODKARPACKIE JEST PIĘKNE ALE ZACOFANE I CIEMNE JAK....JAK...AFGANISTAN.POZDRAWIAM CAŁE PODKARPACIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już prawie Ukraina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak jedna pani była kierowcą autobusu relacji Lublin-Kraków i powiem wam, że jako kierowca była super ! Niestety miała wypadek, nie ze swojej winy, bo w Olbięcinie wjechał w autobus kierowca ciężarówki. Ona ciężko ranna i wielu pasażerów ! Niestety od tamtego zdarzenia już nie jeździ autobusem. Powtarzxam, że kierowcą była bardzo dobrym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna zażądać odszkodowania od nauczycielki, która jako funkcjonariusz publiczny, będąc pracownicą publicznej szkoły dopuściła się dyskryminacji ze względu na płeć. Nauczycielka ta powinna zapłacić z własnej kiesdzeni (myślę że ok. 5 tys zł plus koszty sądowe i tzw. zastępstwa procesowego, bo to kwota, która byłaby odpowiednio bolesna dla pensji nauczycielskiej), a do tego szkoła też powinna zapłacić swoje odszkodowanie jako placówka publiczna nie mająca odpowiednich procedur antydyskryminacyjnych. Z kolei jeśli ta nauczycielka dojdzie do wniosku, że nie miała świadomości zachowań antydyskryminacyjnych, to spokojnie może skarżyć swego pracodwacę - dyrekcję szkoły i samorząd - o brak zapewnienia odpowiednich szkoleń i istnienia tego rodzaju procedur. Nauczycielka dzięki temu miałaby szansę mieć pieniądze na spłatę pokrzywdzonej. Kiedy Polska stanie się faktycznym państwem prawa? Zachęcam tę panią kierowcę do wejścia na taką ścieżkę prawną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza sie...znam ja osobiscie, jechala autokarem volvem i miala powazny wypadek kolo Krasnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma przewozowa powinna po prostu zarządać zwrotu kasy za pracę dodatkowego kierowcy od rodziców. Zacofanie.Jak by ci rodzice mieszkali w Lubelskiem to nigdy by ich dzieci nie pojechały na żadną wycieczkę.Bo tu za kierownicą autobusu siedzi ogrom kobitek,fajnych kobitek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce to takie wycieczki powinny być organizowane na wielbłądach, zgodnie z zacofaniem zainteresowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzicom / opiekunom. Może też przeciwko pracodawcy - przecież pozbawił Panią Edytę wynagrodzenia za tę trasę. Rodzice / opiekunowie powinni zapłacić kierowcy grubą kasę. Czysty przykład dyskryminacji - co za ciemnota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wobec nauczycieli (opiekunów) oraz rodziców zostaną wyciągnięte konsekwencje doprowadzenia do dyskryminacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy tylko w polsce C - podkarpackie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarosław to wiocha - widać mentalności chłopów małorolnych a baby nic do gadania nie mają bo to kury domowe - jak pisną to w łeb - myślę, że za 40 lat taka Pani Edyta zostanie doceniona nrazie zacofane chłopstwo musi wyzdychać - by w tym kraju żyło się lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie prawo zabrania dyskryminacji z jakiegokolwiek powodu. Mówi o tym art. 32 Konstytucji RP Art. 32. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, Pani Edyto: Pierwsze odszkodowanie od szkoły, a drugie od pracodawcy, że zgodził się na zmianę kierowcy. W sumie to wydarzenie oceniam na jakieś 50 tys zł (na czysto, po opłaceniu adwokata). Pozdrawiam i proszę się nie załamywać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zacofanie ja pier***e co zanaród normalnie zaścianek, Tak jak lubelszczyzna i podlaśie. Przecież to jawna dyskryminacja żebymto ja był na miejscu ze swoim dzieckiem to bym zaprotestowałżejadę z tą Panią. W Lublinie jeżdzą kobiety i nikt ich nie dyskryminuje, to jest tak samo jak pielęgniarki i pielęgniarze co są gorsi od swoich koleżanek. To wszystko wstyd i chańba, tego was ten góru z Torunia nauczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca M.P.K.lublin napisał:
Ale zacofanie ja pier***e co zanaród normalnie zaścianek, Tak jak lubelszczyzna i podlaśie. Przecież to jawna dyskryminacja żebymto ja był na miejscu ze swoim dzieckiem to bym zaprotestowałżejadę z tą Panią. W Lublinie jeżdzą kobiety i nikt ich nie dyskryminuje, to jest tak samo jak pielęgniarki i pielęgniarze co są gorsi od swoich koleżanek. To wszystko wstyd i chańba, tego was ten góru z Torunia nauczył.
Gdyby nie ostatnie zdanie, to pewnie w twoim wpisie byłoby dużo racji. Nie posunę się tak daleko ja Ty i nie użyję słow wydaje mi się do Ciebie pasujących, ale od Torunia to jesteś daleko i pewnie ta stacja do Ciebie nie dociera, dlatego masz takie problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...