Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie przesadzaj z wybielaniem zębów

Utworzony przez Rafał Zawojski, 28 lipca 2009 o 19:09 Powrót do artykułu
1 - WYBIELANIE LAMPĄ 2 - WYBIELANIE NAKŁADKOWE NOCNE To dwa najpopularniejsze i najbardziej skuteczne metody wybielania zębów. Wybielanie lampą w gabinecie może trwać do dwóch godzin, ale tuż po zabiegu widoczne są efekty wybielenia. Lekarz nakłada stężony żel ( 30 - 35 % ) wybielający na powierzchnię zębów, a preparat jest aktywowany światłem lampy.. Czynnośc ta powtarzana jest trzykrotnie. Po zabiegu wychodzimy z wybielonym zębami. Po zabiegu lub kilka dni po nim może wystąpić nadwrażliwość na ciepłe lub zimne. Cena takiego wybielania - 2000 Pln. W drugiej metodzie pacjent aktywnie uczestniczy w wybielaniu nakładając do specjalnych nakładek żel wybielający ( 10, 15 lub 20 % żel). Wybielanie trwa około 10 dni. Jeżeli istnieje potrzeba wybielania, może być ono powtórzone w celu uzyskania oczekiwanego efektu.. Wybielanie takie to koszt 1000 Pln. Bezpieczniej jest raz na kilka lat przeprowadzić zabieg wybielania profesjonalnie w gabinecie stomatologicznym niz cały rok używać past wybielających, które mogą uszkadzać szkliwo naszych zębów. ------------------------------------- Rafał Zawojski Gabinety Stomatologiczne w Szczecinie www.ra-dent.com.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja probowalam naturalnych sposobow by wybielic zeby zeby ich nie zniszczyc ale nic nie pomagalo, pasty wybielajace tez nie pomagaly dopoki nie natrsfilam na to   http://track.ibright.pl/product/iBright/?pid=134&uid=4300  nie jest strasznie drogie w porownaniu do niektorych specyfikow ktore uzywalam akurat to moge polecic  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: