Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie zapomnij wrzucić kuponów do urny

Utworzony przez ~marcin~, 13 kwietnia 2010 r. o 09:26
Podejrzewam, że i tak pewnie wygrają Ci co mają wygrać,nie wiem jak,ale coś tak czuję. W takich konkursach,tak jak np w konkursach orange czy plusa w których można było wygrać samochody to wygrywały niektóre osoby które tym się profesjonalnie zajmują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halo gdzie wyniki losowania ?? ludzie są zainteresowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
Podejrzewam, że i tak pewnie wygrają Ci co mają wygrać,nie wiem jak,ale coś tak czuję. W takich konkursach,tak jak np w konkursach orange czy plusa w których można było wygrać samochody to wygrywały niektóre osoby które tym się profesjonalnie zajmują.
mówisz o konkursach sms-owych - to zupełnie co innego.faktycznie w sms-owych konkursach wygrywają profesjonaliści - bo mają prostą i dobrą metode...zainteresowanych odsyłam do artykułu we "wprost"....Co do tego konkursu - wszystkie koperty są jednakowe,a jak im nie wierzysz to możesz być przy losowaniu osobiście.Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz inaczej. Ja też jestem zainteresowany wynikami,kiedy się ukażą? Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...