Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2018 r. o 09:24 Powrót do artykułu
Noo w końcu zapewnie dziś mojej rodzinie rozrywkę na wysokim poziomie, czyli lazenie i dotykanie wszystkiego bo na kupno już nie stać ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnia rozrywka ludzi z tzw " betonowych lasów "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest Polska moich marzen? kiedy rano muszę sięgać po gazetę aby znaleźć informację czy dziś moi władcy pozwolą mi pójść do sklepu, czy też imaczej mi zapalanowali ten dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamba, dla nas normalnych ludzi możesz iść i nawet zrobić laske zulowi pod sklepem. Nikogo to nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mamba, dla nas normalnych ludzi możesz iść i nawet zrobić laske zulowi pod sklepem. Nikogo to nie interesuje" - kultura rasy panów. Zrobimy ci kuku a ty co nam zrobisz? Nas to nie interesuje. I to jest Polska właśnie. Wprowadzimy godzinę policyjną ...i ci nam zrobisz, nas to nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna mamba. Pewnie tate z UB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto to normalny w niedzielę po sklepach łazi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że handel w niedzielę został mocno ograniczony, to dla pracowników odetchnienie i nieprzymuszanie do pracy w niedzielę, od 2019 będzie jeszcze lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota chodzić po sklepach. Teraz wam dajemy nowy rodzaj kultury- pomniki smolenskie i pomniki LK. Będzie ich więcej, niż sklepów, więc możecie w każdą niedzielę zwiedzać i oglądać. Będzie taniej i z korzyścią dla waszego rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym wyburzył wszyskie sklepy , a w ich miejsce postawił pomniki smoleńskie. Handlowcy by mieli całotygodniowy odpoczynek i kulturę za jednym zamachem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...