Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niefortunne 35-lecie Budki Suflera

Utworzony przez anty komuch, 4 sierpnia 2009 r. o 15:50 Powrót do artykułu
Budka Suflera - jedna z nielicznych grup muzycznych ktora mogla koncertowac zarowno w stanie wojennym jak i wyjezdac na tzw. tournee do USA gdzie grali "do kotleta" w polonijnych spelunkach zwanych dyskotekami. To co roba to granie dla kasy. Gdyby godnie zakonczyli kariere 20 lat temu, zapisaliby sie bardziej pozytywnie w historii polskiej muzyki. No ale muzyka musi byc prosta zeby obywatel (rownie prosty) mogl ja zrozumiec. Graja to co sie sprzedaje Budka, Lady Pank, Czerwone Gitary, Bajm sa to grupy ktore sprzedaly sie za komuny i za marny grosz graly kicz w kiczowatych polonijnych lokalach New Yorku, Chicago,Elizabeth, Irvington NJ czy tez na zabawach disco polo w polskich kosciolach w USA. Jedna z nielicznych grup ktora sie nie splamila i nie wystepowala an zachodzie w czasach stanu wojenngo jak i po jest MAANAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coż wymagać od emerytów,którzy przez kilkanaście lat śiewają te same piosenki.A jest ich zaledwie kilka i to prawie na jedno "kopyto"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka w tym wina zespołu skoro polski słuchacz to burak ze słomą w butach słuchający Feela czy innego disco polo, zresztą namiętnie lansowanego dla wieśniaków właśnie przez Radio Lublin wspierające dotąd grupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka BUDKA SUFLERA? Ten zespół był świetny, nawet rewelacyjny ale przed 1998 rokiem. Płyta "nic nie boli tak jak życie" z 1997 roku była taka sobie, ale wszystko co powstało później to już tylko próba powtórzenia sukcesu wspomnianej płyty, i to odnoszę wrażenie że o sukces finansowy najbardziej tu chodziło, niestety. Pamiętam występ zespołu w Sopocie w 2001r. ; jak ich zobaczyłem w świecących marynarkach stwierdziłem bezapelacyjnie; KONIEC BUDKI!!! nie warto już wspominać piosenek jakie wykonują , teksty typu "znowu dziś mokre oczy masz ....." czy "sobota wieczór, życie ma smak ........ każdy kogoś ma , każdy lecz nie ja ............" nie bardzo pasują mi do poważnych ponoć rockmanów w wieku przedemerytalnym. takie słowa piosenek to może jakiś młody idol siuśmajtów śpiewać , a nie Cugowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujący poziom wypocin tego pismaczyny podobny jest do niedawnej "brawurowej" relacji Kuriera Lubelskiego z "zadymy" w Parczewie, podczas której Mąż właścicieliki miejscowej knajpy wywrócił 2 stoliki, "stratował" telefon komórkowy, niczym żmija rzucił się na milicjanta. Ten zaś milicjant podczas stosowania "fachowych" chwytów uszkodził sobie kończynę. Tu zaś ten sam żałosny pismaczyna powołuje się na wypowiedzi "interna(ł)tów", których to opinii sam jest autorem -po prostu nie lubi Budki. Więcej luzu, chłpaki mieli parę przebojów, a do dziś są rozpoznawalną pozytywną wizytówką Lublina. Czuwaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymieniono dużo gitarzystów ale zapomniano o Arkadiuszu Smyku.Jednym z lepszych samouków jakich miała Lubelszczyzna a grał w Budce 2 lata.Jestem ciekaw co on teraz porabia.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różnica pomiędzy forumowiczami - fanami Budki Suflera - a autorem tego artykułu jest taka, że jeśli piszemy na forum uwagi krytyczne to tylko dlatego, żeby zespołowi pokazać inne możliwości, pokazać czego oczekują fani, generalnie aby pomóc zespołowi. Autor artykułu miał chyba jednak niestety zupełnie inne zamiary. Owszem można pisać w atykule tylko złe rzeczy, ale szkoda, że nie zauważono, że niewiele jest zespołów, które grają nieprzerwanie przez 35 lat, że niewiele, a może w ogóle poza Budką, jest zespołów, które po raz piąty zorganizują za kilkanaście dni zlot fanów, nie mówiąc o tym, że fani, którzy piszą te uwagi na forum wciąż są z zespołem i wspierają go m.in swoim uczestnictwem w koncertach w tych, jak zauważył autor artykułu, mało prestiżowych miejscach. Nawet jeśli do tej pory nie mieliśmy jubileuszowych fajerwerków to jeszcze się ten rok jubileuszowy nie skończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budka Suflera jest legendą,sam Lublin jest bardziej utożsamiany z nią,niż herbowym koziołkiem.Władze Lublina swoje och i ach kierują w stronę przedwojennych fotografów,teatrów NN i wszystkich tych,których podyktuje im gazeta zaborcza.Panie Krzysztofie tak trzymajcie i nie dajcie zarabiać tym darmozjadom na własnym dorobku.Niech dalej tyłki liżą ,Wy dacie sobie radę bez ich promocji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żenujący poziom wypocin tego pismaczyny podobny jest do niedawnej "brawurowej" relacji Kuriera Lubelskiego z "zadymy" w Parczewie, podczas której Mąż właścicieliki miejscowej knajpy wywrócił 2 stoliki, "stratował" telefon komórkowy, niczym żmija rzucił się na milicjanta. Ten zaś milicjant podczas stosowania "fachowych" chwytów uszkodził sobie kończynę. Tu zaś ten sam żałosny pismaczyna powołuje się na wypowiedzi "interna(ł)tów", których to opinii sam jest autorem -po prostu nie lubi Budki. Więcej luzu, chłpaki mieli parę przebojów, a do dziś są rozpoznawalną pozytywną wizytówką Lublina. Czuwaj!
DZIWISZ SIĘ,SKORO JEMU TYLKO O KLEZMERACH NAKAZALI DOBRZE PISAĆ TO I TAK ROBI W OBAWIE O UTRATĘ CHLEBKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budka pod koniec sierpnia gra w Nałęczowie wielki koncert na stadionie cisów więc niech autor artykułu trochę bardziej poszpera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to według autora są miejsca "prestiżowe"?! Czy ujmą są występy poza miastami wojewódzkimi?? A ileż to zespołów z Lublina wystąpiło na "najsłabszym" z festiwali czyli w Sopocie? Które festiwale były lepsze?? Totalne braki merytoryczne gryzipiórka - specjalisty od puszczania śmierdzących kaczek i ssania z brudnego palca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"najsłabszym" z festiwali czyli w Sopocie? Które festiwale były lepsze?? Totalne braki merytoryczne gryzipiórka - specjalisty od puszczania śmierdzących kaczek i ssania z brudnego palca.
Miałam na myśli Opole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że autor tej kwerendy się nie podpisał Szkoda też, że się nastawił na nie i nic dobrego na forum nie znalazł. W sierpniu mamy wielkie koncert jubileuszowy w Nałęczowie, koncert w Sopocie też nie jest aż takim obciachem, bo tego dnia gra tylko Budka i jest transmisja! Do tego jest Trojanowska, Urszula, Czystaw i Andrzejczak. Ja się pokrzywdzony nie czuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka mi ekipa muzyczna. cyt. ,, Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść''. Ostatnie 15 lat budki to jakaś tragifarsa, chyba grają tylko po to aby mieć na swoje używki zaczynajać od pokera na kase, koncząc na %.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty komuch napisał:
Budka Suflera - jedna z nielicznych grup muzycznych ktora mogla koncertowac zarowno w stanie wojennym jak i wyjezdac na tzw. tournee do USA gdzie grali "do kotleta" w polonijnych spelunkach zwanych dyskotekami. To co roba to granie dla kasy. Gdyby godnie zakonczyli kariere 20 lat temu, zapisaliby sie bardziej pozytywnie w historii polskiej muzyki. No ale muzyka musi byc prosta zeby obywatel (rownie prosty) mogl ja zrozumiec. Graja to co sie sprzedaje Budka, Lady Pank, Czerwone Gitary, Bajm sa to grupy ktore sprzedaly sie za komuny i za marny grosz graly kicz w kiczowatych polonijnych lokalach New Yorku, Chicago,Elizabeth, Irvington NJ czy tez na zabawach disco polo w polskich kosciolach w USA. Jedna z nielicznych grup ktora sie nie splamila i nie wystepowala an zachodzie w czasach stanu wojenngo jak i po jest MAANAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura !, kto Ci powiedzial, ze Maanam nie gral na zachodzie w stanie wojennym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo duży artykuł, lecz niestety wypowiedzi z forum internetowego nie do końca odpowiednio dobrane. Budka Suflera ma na swoim koncie kilkadziesiąt ogromnych przebojów i nikomu nie musi udowadniać, że są wspaniałym zespołem. Mam 22 lata i słucham Budki Suflera i tylko Budki od bardzo dawna, jak miałem 5 lat dostałem swoją pierwszą płytę, właśnie ich i nie uważam, aby 35 lecie było jak to napisał autor artykułu "niefortunne". Występ 9 sierpnia na Sopot Festiwal jest bardzo dobrze zaplanowany, autor wziął to za dodatek do festiwalu, a wielu ludzi uważa to za podstawę tego festiwalu. Single wypuszczone na rynek z nowego albumu są bardzo dobre, może nie staną się wielkimi przebojami jak "Takie tango" ale dla fanów są ważną nutą w twórczości zespołu. Z autorem zgodzę się co do trasy koncertowej, że można by co nieco pozmieniać w repertuarze. Na 35 leciu pojawią się wspaniali muzycy oraz przyjaciele zespołu, wspaniały i nieoceniony Pan Felicjan Andrzejczak,Pani Izabela Trojanowska, Pan Romuald Czystaw i Pani Urszula. Widać autorowi zależy na tym aby Budce Suflera się nie udało, lecz im już dawno dawno się udało, tylko wielu nie potrafi tego zrozumieć, że Budce Suflera zaszkodzić się nie da!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiscie moze ten rok nie jest najlepszy dla Budki, ale nie trzeba od razu pisac takiego artykulu. Autor Pan Jacek Szymczyk powinien sie zastanowic co pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chatka podpowiadacza napisał:
Coż wymagać od emerytów,którzy przez kilkanaście lat śiewają te same piosenki.A jest ich zaledwie kilka i to prawie na jedno "kopyto"
Człowieku co Ty PIEPRZYSZ? Kilka piosenek? Nawet nie ma o czym z tobą gadać ("tobą" celowo z małej litery, a już nazwanie cie człowiekiem to czysta profanacja) Powiem krótko: - idź ty się wysikać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają sporo świetnych piosenek, ale byliby o niebo lepsi, gdyby zmienili wokalistę. Nie mogę słuchać tego głosu, rani mi uszy. Może to po prostu wina mojego zbyt wyczulonego słuchu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...