Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Upalił się taki i szedł strzelać do biednych zajączków, a to łobuz!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to ładnie, amunicja, potrzask czyli tak zwane żelazo i do tego 5 gramów marychy! Karabin i gach w szafie na dokładkę. Człowiek się boi żeby żelazka nie zostawił włączonego jak wychodzi do kościoła coby chałupa się nie spaliła a co mówić bronią się zabawiać! Wszystko rozumiem, lubił sobie młody postrzelać, ale po co mu jeszcze ta marihuana?
0
Myśliwym można kłusować, zabijać zwierzęta w okresie ochronnym, polować po pijanemu,nie przestrzegać limitów i zabijać łosie myląc je z zającem to czemu zwykłemu obywatelowi nie pozwalać kłusować. Albo wszyscy kłusujemy albo nikt.
0
Ten kolega to jak ja jest w formacjach samoobrony Jak ruski zaatakuje to czym sie bronic ten czlowiej Jest zapobiegliwy I stanie u drzwi Z bronia w reku To niezlomny patriota wrocic go do lask
0
Nie trzeba było podczas rozpracowywania flaszki chwalić się koledze posiadanym "arsenałem"...
0
Bolszewickie prawo z Polski Ludowej obowiązuje w najlepsze. Ile się musiało zmienic, żeby wszystko wrocilo do poczatkow wladzy ludowej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: