Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieletnie prostytutki biorą sterydy dla krów, aby ukryć wiek

Utworzony przez nocka, 7 lipca 2010 o 10:29
i czemu taki artykul ma sluzyc? czy to ma byc propozycja i wskazowka dla naszych kobietek lekkich obyczjow zabawiajacych a-normalnych samcow?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
proponuję nazwę sterydu wytłuścić będzie o czym pisać za pół roku, gdzie etyka dziennikarska?
0
Steryd jest powszechnie dostępny. Przeznaczony jest dla krów, aby przyspieszyć ich wzrost zwiększyć wydajność przy dawaniu mleka. To jak dopalacze, niby nie dla ludzi, a ludzie je stosują. A ciekawostka bardzo fajna
0
A ja lubię chudziutkie suczki
0
W Polsce jest coraz większa prostytucja pomimo, że jest większa rozwiązłość wsród pospólstwa oraz pomimo tego, że dziewczyny i kobiety coraz chętniej za darmo w ramach znajomości odbywają stosunki seksualne z chłopakami i mężczyznami
0
1 napisał:
A ja lubię chudziutkie suczki
To zboczenie określane jest jako zoofilia, a tym konkretnym przypadku to kynofilia.
0
w czym problem? krowy dostają sterydy, a później te sterydy trafiają i tak do naszych organizmów gdy pijemy mleko, jemy serki i wołowinkę... a jak myślicie, dlaczego nagle, skokowo ta młodzież taka wysoka a 12-13 latki takie rozwinięte? 40 lat temu trochę inaczej młodzież rosła i dojrzewała, nie zastanawialiście się dlaczego? smacznego!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: