Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemce > Książka szukana elektronicznie

Utworzony przez aleksandra, 27 lutego 2008 r. o 20:24
To prawda że od czasu kiedy dyrektorem biblioteki w Niemcach jest p. Niećko zmieniło się wiele. Wyremontowano pomieszczenia, wstawiono nowe regały, cały czas jest dopływ nowych książek. Nawet wydaje mi się że obsługa jest bardziej miła. A teraz strona internetowa to full wypas. Mamy z czego być dumni. Tak trzymać p. Niećko. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła strona i odjazdowa animacja. czekam na katalog zeby przejzec zasoby tej biblioteki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurna postęp na wsi, congratulate. żeby u nas w Lubartówku tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać panie Grześku!! jest pan operatywnym facetem i wie pan co robić na swoim stanowisku. Gratuluję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że nawet w takiej wsi jak Niemce coś pozytywnego się dzieje i szczerze mówiąc wolę o to niż o wcześniejszy artykuł w Kurierze odnośnie sali gimnastycznej w Szkole w Niemcach. A tak a propo to niezły kawałek mięcha z Pana Panie Grzegorzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Niemce u was też coś się dzieje. Nie sądziłam że wiejska biblioteka może być na takim etapie rozwoju. A swoja drogą to szkoda że tak sprawny menager jak Pan Niećko marnuje się w wiejskiej bibliotece. Szkoda takich ludzi na prowincji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA to jest że pan Niećko nie został wójtem w Kamionce. Może wreszcie by się coś u nas działo a nie tylko obietnice i banialuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosząc się do artykułu jestem zachwycona pańską operatywnością Panie Dyrektorze Grzegorzu Niećko. Jest Pan profesjonalistą i sądzę, że podołałby Pan jeszcze większym wyzwaniom. Życzę sukcesów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej rzeczowa informacja na temat biblioteki w Niemcach była wczoraj w głównym wydaniu Panoramy Lubelskiej. Znam Pana Niećko i rzeczywiście marnuje się na takim stanowisku jak w bibliotece. Jego potencjał zawodowy jest dużo większy. Szkoda, że niedocenia się ludzi pokroju Pana Grzegorza. Dlatego w tym województwie i tym kraju jest tak jak jest. Czyli nędznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wypozyczam dosyć często i wielkiej róznicy nie zaobserwowałem ale mogę się nie znać. Widziałem tam ze dwa razy fajna laskę nie wiem ale chyba tam pracuje czemu nie wypożycza? Chciałbym zeby chociaż razmnie ''obsłużyła''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...