Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemcy: Dwie osoby zginęły w wypadku polskiego busa

Utworzony przez ona, 20 grudnia 2012 r. o 09:16
czy ktos wie jakiego przewoznika byl ten bus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
msn gazeta podaje, że kierowca i bus pochodzili z Kraśnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazeta pl podaje ,że kierowca z Kraśnika [ 1969 ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wiadomosciach przed chwila mowili ze to byl bus renault Trafic z Krasnika. Jest kilku przewoznikow z Krasnika z takim samochodem, znam kilku oby nie byl ten o ktorym mysle . Jest rowniez jeden co i do Anglii jezdzi ale tez zbiera ludzi z Belgii i Holandii. Najwazniejsze ktore by duzo pomoglo to jaki kolor tego busa, jesli niebieski to OSKAR jak bialy to znam dwoch, i chyba jest czerwony jeszcze z krasnika busik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wiadomosciach pokazywali ze to niebieski busik przewoznik OSKAR chociaz nie daje na 100% pewnosci. Mowie ze ten przewoznik dlatego ze oni maja taki busik kilka sztuk w takich kolorach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trafic bus od firmy Oskar z Kraśnika [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież piszę jak byk że firma OSKAR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jestem z Kraśnika, jest mi smutno na te wiadomosc, szczere kondolencje dla rodzin <*>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPAM
Ostatnio edytowany 20 grudnia 2012 r. o 11:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ~Pomoc~ : pani Barbaro to nie czas i miejsce, jesli rodzina bedzie potrzebowala pomocy prawnej na pewno sie z kims skontaktuja.. w tej chwili trzeba wspolczuc a nie szukac zysku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też już wcześniej pisałem, że to hiena, ale redakcja łaskawa była usunąć mój komentarz ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos z Was tu z Krasnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Boże!Współczuję rodzinom ofiar!Chcę też powiedzieć że ok.2 miesiące temu miałam okazję wracac tym samym busem granatowym tej firmy z Londynu!Kierowców było dwóch :jeden starszy grzeczny a drugi młody blondyn bardzo niekulturalny wrecz chamski dla nas wszystkich w busie.Od Londynu aż do granic Polski ciągle prowadził jeden kierowca ten starszy na zwróconą uwagę że jedziemy tyle godzin i dlaczego prowadzi ten jeden starszy odpowiedział mi że mnie to niech nie obchodzi i on tak lubi!Jechał b.szybko ,brawurowo aby więcej nas rozwieść i paczek.Wysiadając pod domem powiedziałam że jeśli będą tak dalej jeżdzić to dojdzie w końcu do tragedii!Nie trzeba było długo na to czekać!Smutek i żal na głupotę i tragedię ludzką!Niestety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie dziwic przeciez polacy gina na drogach codziennie nawet kilku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażerka busa napisał:
Mój Boże!Współczuję rodzinom ofiar!Chcę też powiedzieć że ok.2 miesiące temu miałam okazję wracac tym samym busem granatowym tej firmy z Londynu!Kierowców było dwóch :jeden starszy grzeczny a drugi młody blondyn bardzo niekulturalny wrecz chamski dla nas wszystkich w busie.Od Londynu aż do granic Polski ciągle prowadził jeden kierowca ten starszy na zwróconą uwagę że jedziemy tyle godzin i dlaczego prowadzi ten jeden starszy odpowiedział mi że mnie to niech nie obchodzi i on tak lubi!Jechał b.szybko ,brawurowo aby więcej nas rozwieść i paczek.Wysiadając pod domem powiedziałam że jeśli będą tak dalej jeżdzić to dojdzie w końcu do tragedii!Nie trzeba było długo na to czekać!Smutek i żal na głupotę i tragedię ludzką!Niestety!
pani sie firmy pomyliły jak sadze z opisu kierowcow i prosze nie obrazac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ja sie nie dziwie Z Polski do Holandi w Holandi 4 godziny snu i wielki powrot nawet małpa by niewytrzymała takiego cisnienia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. nie wazne ilu kierowcow.. przy takim zmeczeniu przy tak dalekiej podrozy (jezdza regularnie co tydzien) brakuje tylko zrzedzenia za plecami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Kraśnika. Bardzo jest mi przykro z powodu tej tragedii. Od rana o niczym innym nie myślę tylko o tym kierowcy i tej kobiecie z Częstochowy Takie są realia polskich firm przewozowych... Wiem coś o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..dodajmy ze na wskroś samej Polski z tej miejscowosci przy przewozach jest kolo 10 godzin jazdy, przy dobrych wiatrach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty gadasz 9godzin dochodzisz do świecka z Lublina z 2 przerwami i 9godzin trzeba na niemca iczyli tak na okoko w 20 - 24h jesteś w Antwerpi..., 3 godzinki snu i wraca najwecej wypadków tych busów jest w drodze powrotnej bo wtedy zmeczenie daje sie odczuc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...