Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemiecki tabloid Bild kpi z Joanny Muchy

Utworzony przez hehehe, 22 maja 2012 r. o 14:15
jednego niemiachy mogą jej zazdrościć: urody. A reszta to cała prawda. Skoro minister nie musi sięznać na tym, czym zarządza, to mamy lepiej niż za komuny: wtedy Albin Siwak został połem, teraz zostałby ministrem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uroda też jakby przywiędła. Ale w porównaniu z Niemkami może być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tepoty, który minister w poprzednich rządach mial wykształcenie zgodne ze swoim ministrowaniem> A który premier mial wykształcenie odpowiednie dla pełnienia funkcji? Może Miller jak czerwony sekretarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałem jak Mucha mucha chowała się przed dziennikarzami za ...kompaktowy aparat fotograficzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O,O,O,O,O ........ to kółeczka w rosole,a Niemiaszki nie raz już się myliły i dowcipem się zbłaźnili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech niemiecki media pocałują Muszke w puszke .Pani minister jesteśmy z Tobą.Gdybyś śmiał się z niemca lub żyda jestes seminista-jesteś be a oni mogą i Kaczyńskie4go i Muchy bo ona nie jest z Kaszub czy Śląska to można jechać jak na łysej kobyle??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech niemiecki media pocałują Muszke w puszke .Pani minister jesteśmy z Tobą.Gdybyś śmiał się z niemca lub żyda jestes seminista-jesteś be a oni mogą i Kaczyńskie4go i Muchy bo ona nie jest z Kaszub czy Śląska to można jechać jak na łysej kobyle??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...