Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niesiołowski o śmierci Romaszewskiego: bardzo smutny dzień dla Polski

Utworzony przez z, 13 lutego 2014 o 19:20
mój Tato odszedł podobnie. i nikogo to nie obchodzi ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie płakałem po Romaszewskim. Z resztą po Niesiołowskim też nie będę.
0
Niesiołowski hipokryta...
0
Nie płakałem po Romaszewskim. Z resztą po Niesiołowskim też nie będę.
 justyna, 24-01-2013 16:58 oDSZKODOWANIEtAK MY­ŚLA­ŁAM RO­MA­SZEW­SKI TO CZŁO­WIEK BEZ HO­NO­RU,DZIŚ WIDAŚ W JAKIM CELU KRĘ­CIŁ­SIĘ PRZY SO­LI­DAR­NO­SCI,TYLKO DLA­TE­GO ŻEBY MIEĆ PRO­FI­TY, A JAK ON SIĘ ZA­CHO­WAŁ PRZY WY­BO­RACH NA SE­NA­TO­RA,W KAŻ­DYM PRZY­PAD­KU CHO­DZI­ŁO MU O FORSĘ,ZA OJ­CZY­ZNĘ WAL­CZY SIĘ W GŁO­DZIE, CHŁO­DZIE I NA BO­SA­KA,A NIE ZA PRO­FI­TY,rO­MA­SZEW­SKI PO­WI­NIEN SPA­LIĆ SIĘ ZE WSTY­DU,CIE­KA­WAM GDZIE TY­SIA­CE LUDZI I CO ZA TO DO­STA­LI KTO­RZY PO­MA­GA­LI RO­MA­SZEW­SKIE­MU I TAKIM PO­DOB­NYMZgłoś Odpowiedz 193.93.91.370 0Radomiak, 16-01-2013 22:19 odszkodowanieWyraz twa­rzy Pana Ro­ma­szew­skie­go w cza­sie Jego kon­fe­ren­cji pra­so­wych przy­wo­łu­je u mnie od­ruch wymiotny.​To wła­śnie Jego wiel­ki" pa­trio­tyzm "po­zwo­lił Mu na otrzy­ma­nie odszkodowania.......​hańba temu Panu.​P.​S.​Moja żona jako dziec­ko po dzie­wię­cio­mie­sięcz­nym po­by­cie w Bu­chen­wal­dzie wraz z Matką otrzy­ma­ły po 5.000 tys zł.od­szko­do­wa­nia i po 80 zł .do­dat­ku do emerytury.​Czy Panu SE­NA­TO­RO­WI brak etyki mo­ral­nej??????????Zgłoś Odpowiedz 212.180.147.1300 0patriota, 16-01-2013 12:03 Pozew zbiorowy !!!Sta­raj­my sie o od­szko­do­wa­nia ! Po­trze­bu­je­my do­brych ad­wo­ka­tów, praw­ni­ków !!!!Jak jemu sie na­le­ży to i nam !!!!!!!!!!!!Nie za­zdro­ść­my, skła­daj­my pozwy !!!Zgłoś Odpowiedz 172.16.27.291 0pokrzywdzony, 16-01-2013 11:56 Pomocy !Jak się starać o odszkodowanie?Czy ktoś zna na­zwi­sko ad­wo­ka­ta Ro­ma­szew­skie­go bo ja chcę się też sta­rać o od­szko­do­wa­nie za zwol­nie­nie z pracy za strajk ?? Byłem dzia­ła­czem So­li­dar­no­ści w łodziZgłoś Odpowiedz 172.16.27.290 0edgar, 16-01-2013 00:07 Romaszewski wystawiłeś rachunek ,może był agentem ?Pa­mię­tam ile fra­ze­sów wy­gła­szał ten cwa­niak ale "wy­szło szy­dło z Worka" miał cel wy­kraść tro­chę kasy ,niech płacą eme­ry­ci i ren­ci­ści za jego po­ra­dy so­li­dar­no­ścio­we. czemu nie wy­to­czył pro­ce­su ko­mu­ni­stom, niech by mu pań­stwo so­cja­li­stycz­ne wy­pła­ci­ło. My bez­ro­bot­ni mamy pła­cić prze­cież ten drań miał dobre po­sa­dy pań­stwo­weZgłoś Odpowiedz 89.72.36.2080 0bozena, 15-01-2013 17:51 hiena RomaszewskiJak można!Gdzie honor,uczci­wość,gdzie ja­kie­kol­wiek po­czu­cie przy­zwo­ito­ści?Ten czło­wiek zdra­dził wszyst­kie ide­ały.Teraz widać na czym mu za­le­ża­ło,tak jak wielu mu podobnym.​Najgorsza pod­łość zdra­dzić za pie­nią­dze.Hańba
0
Byłby "ikoną", gdyby nie żądanie "kasy" od Ojczyzny za "walkę".   Rotmistrzowi Pileckiemu Ojczyzna by się nigdy nie wypłaciła -  Pilecki  nie żądał - Ojczyzna dała Mu  jeden - pocisk z pistoletu.   Smutne są losy, a czasem tragiczne.   Pomimo - świeć Panie nad  duszą Romaszewskiego.
0
„Niesiołowski o śmierci Romaszewskiego: bardzo smutny dzień dla Polski” – nie – to dzień radosny – Justyna Kowalczyk z Kasiny wielkiej zdobyła złoty medal olimpijski. Natomiast Romaszewski zażądał od Ojczyzny kasy – dla siebie. To go wyłączyło z grona ludzi honoru. Order Orła Białego – był wielką pomyłką dla małostkowego człowieczka. Pomimo – świeć Panie nad jego duszą.   Na marginesie – Niesiołowski do roztoczy, a nie do polityki –pieprzy w zależności od przynależności (np. ZCHN)    
0
„Niesiołowski o śmierci Romaszewskiego: bardzo smutny dzień dla Polski” – nie – to dzień radosny – Justyna Kowalczyk z Kasiny wielkiej zdobyła złoty medal olimpijski.Natomiast Romaszewski zażądał od Ojczyzny kasy – dla siebie. To go wyłączyło z grona ludzi honoru. Order Orła Białego – był wielką pomyłką dla małostkowego człowieczka.Pomimo – świeć Panie nad jego duszą. Na marginesie – Niesiołowski do roztoczy, a nie do polityki –pieprzy w zależności od przynależności (np. ZCHN)
Jesteś kretynem. Do pięt nie dorastasz Romaszewskiemu. I nie tylko ty.
0
Smutny dzień ale dla rodziny, Niesiołowskiego - "Szczaw i Mirabelki" bo stracił kolesia, a dla Polski nic szczególnego
0
Jesteś kretynem. Do pięt nie dorastasz Romaszewskiemu. I nie tylko ty.
Pewnie ty dorosłeś,pewnie pod samego "gendera"
0
Pewnie ty dorosłeś,pewnie pod samego "gendera"
Miałem rację. Ty naprawdę jesteś kretynem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: