Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niesiołowski o śmierci Romaszewskiego: bardzo smutny dzień dla Polski

Utworzony przez z, 13 lutego 2014 r. o 19:20
mój Tato odszedł podobnie. i nikogo to nie obchodzi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie płakałem po Romaszewskim. Z resztą po Niesiołowskim też nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesiołowski hipokryta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie płakałem po Romaszewskim. Z resztą po Niesiołowskim też nie będę.
 justyna, 24-01-2013 16:58 oDSZKODOWANIEtAK MY­ŚLA­ŁAM RO­MA­SZEW­SKI TO CZŁO­WIEK BEZ HO­NO­RU,DZIŚ WIDAŚ W JAKIM CELU KRĘ­CIŁ­SIĘ PRZY SO­LI­DAR­NO­SCI,TYLKO DLA­TE­GO ŻEBY MIEĆ PRO­FI­TY, A JAK ON SIĘ ZA­CHO­WAŁ PRZY WY­BO­RACH NA SE­NA­TO­RA,W KAŻ­DYM PRZY­PAD­KU CHO­DZI­ŁO MU O FORSĘ,ZA OJ­CZY­ZNĘ WAL­CZY SIĘ W GŁO­DZIE, CHŁO­DZIE I NA BO­SA­KA,A NIE ZA PRO­FI­TY,rO­MA­SZEW­SKI PO­WI­NIEN SPA­LIĆ SIĘ ZE WSTY­DU,CIE­KA­WAM GDZIE TY­SIA­CE LUDZI I CO ZA TO DO­STA­LI KTO­RZY PO­MA­GA­LI RO­MA­SZEW­SKIE­MU I TAKIM PO­DOB­NYMZgłoś Odpowiedz 193.93.91.370 0Radomiak, 16-01-2013 22:19 odszkodowanieWyraz twa­rzy Pana Ro­ma­szew­skie­go w cza­sie Jego kon­fe­ren­cji pra­so­wych przy­wo­łu­je u mnie od­ruch wymiotny.​To wła­śnie Jego wiel­ki" pa­trio­tyzm "po­zwo­lił Mu na otrzy­ma­nie odszkodowania.......​hańba temu Panu.​P.​S.​Moja żona jako dziec­ko po dzie­wię­cio­mie­sięcz­nym po­by­cie w Bu­chen­wal­dzie wraz z Matką otrzy­ma­ły po 5.000 tys zł.od­szko­do­wa­nia i po 80 zł .do­dat­ku do emerytury.​Czy Panu SE­NA­TO­RO­WI brak etyki mo­ral­nej??????????Zgłoś Odpowiedz 212.180.147.1300 0patriota, 16-01-2013 12:03 Pozew zbiorowy !!!Sta­raj­my sie o od­szko­do­wa­nia ! Po­trze­bu­je­my do­brych ad­wo­ka­tów, praw­ni­ków !!!!Jak jemu sie na­le­ży to i nam !!!!!!!!!!!!Nie za­zdro­ść­my, skła­daj­my pozwy !!!Zgłoś Odpowiedz 172.16.27.291 0pokrzywdzony, 16-01-2013 11:56 Pomocy !Jak się starać o odszkodowanie?Czy ktoś zna na­zwi­sko ad­wo­ka­ta Ro­ma­szew­skie­go bo ja chcę się też sta­rać o od­szko­do­wa­nie za zwol­nie­nie z pracy za strajk ?? Byłem dzia­ła­czem So­li­dar­no­ści w łodziZgłoś Odpowiedz 172.16.27.290 0edgar, 16-01-2013 00:07 Romaszewski wystawiłeś rachunek ,może był agentem ?Pa­mię­tam ile fra­ze­sów wy­gła­szał ten cwa­niak ale "wy­szło szy­dło z Worka" miał cel wy­kraść tro­chę kasy ,niech płacą eme­ry­ci i ren­ci­ści za jego po­ra­dy so­li­dar­no­ścio­we. czemu nie wy­to­czył pro­ce­su ko­mu­ni­stom, niech by mu pań­stwo so­cja­li­stycz­ne wy­pła­ci­ło. My bez­ro­bot­ni mamy pła­cić prze­cież ten drań miał dobre po­sa­dy pań­stwo­weZgłoś Odpowiedz 89.72.36.2080 0bozena, 15-01-2013 17:51 hiena RomaszewskiJak można!Gdzie honor,uczci­wość,gdzie ja­kie­kol­wiek po­czu­cie przy­zwo­ito­ści?Ten czło­wiek zdra­dził wszyst­kie ide­ały.Teraz widać na czym mu za­le­ża­ło,tak jak wielu mu podobnym.​Najgorsza pod­łość zdra­dzić za pie­nią­dze.Hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłby "ikoną", gdyby nie żądanie "kasy" od Ojczyzny za "walkę".   Rotmistrzowi Pileckiemu Ojczyzna by się nigdy nie wypłaciła -  Pilecki  nie żądał - Ojczyzna dała Mu  jeden - pocisk z pistoletu.   Smutne są losy, a czasem tragiczne.   Pomimo - świeć Panie nad  duszą Romaszewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Niesiołowski o śmierci Romaszewskiego: bardzo smutny dzień dla Polski” – nie – to dzień radosny – Justyna Kowalczyk z Kasiny wielkiej zdobyła złoty medal olimpijski. Natomiast Romaszewski zażądał od Ojczyzny kasy – dla siebie. To go wyłączyło z grona ludzi honoru. Order Orła Białego – był wielką pomyłką dla małostkowego człowieczka. Pomimo – świeć Panie nad jego duszą.   Na marginesie – Niesiołowski do roztoczy, a nie do polityki –pieprzy w zależności od przynależności (np. ZCHN)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Niesiołowski o śmierci Romaszewskiego: bardzo smutny dzień dla Polski” – nie – to dzień radosny – Justyna Kowalczyk z Kasiny wielkiej zdobyła złoty medal olimpijski.Natomiast Romaszewski zażądał od Ojczyzny kasy – dla siebie. To go wyłączyło z grona ludzi honoru. Order Orła Białego – był wielką pomyłką dla małostkowego człowieczka.Pomimo – świeć Panie nad jego duszą. Na marginesie – Niesiołowski do roztoczy, a nie do polityki –pieprzy w zależności od przynależności (np. ZCHN)
Jesteś kretynem. Do pięt nie dorastasz Romaszewskiemu. I nie tylko ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutny dzień ale dla rodziny, Niesiołowskiego - "Szczaw i Mirabelki" bo stracił kolesia, a dla Polski nic szczególnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś kretynem. Do pięt nie dorastasz Romaszewskiemu. I nie tylko ty.
Pewnie ty dorosłeś,pewnie pod samego "gendera"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ty dorosłeś,pewnie pod samego "gendera"
Miałem rację. Ty naprawdę jesteś kretynem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...