Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niewinny siedział 12 dni za kratami. Nikt go nawet nie przeprosił

Utworzony przez czepiacz, 31 października 2009 r. o 10:27
Nieciekawe.TVN24 ma lepszy jak zwykle materiał http://www.tvn24.pl/12690,1626483,0,1,12-d...,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacz napisał:
Nieciekawe.TVN24 ma lepszy jak zwykle materiał http://www.tvn24.pl/12690,1626483,0,1,12-d...,wiadomosc.html
Tu nie idzie gdzie ciekawiej przedstawiono problem a idzie o sam problem problem braku kompetencji ,logicznego rozumowania , statystyk ,szybko zamkniętych spraw czyli spychologi ,itd. dlatego dobrze że tu powstał ten temat swoimi wypowiedziami a pewnie będzie ich sporo nie tylko tu, może uda się zwrócić uwagę na bardzo poważny problem bezzasadnego oskarżenia ,odpowiedzialności za takowe ,sam to przeszedłem nie tak drastycznie ale 48 siedziałem do wyjaśnienia i gdyby nie mocne dowody mojej niewinności poparte przez ludzi z którymi miałem w tym czasie kontakt to pewnie siedział bym za włamanie którego nie zrobiłem a było to zwykłe pomówienie byli i rzekomi świadkowie co widzieli mnie a jakże ale i był policjant który był bardzo przychylny oskarżającej i to on dyktował tym niby świadkom co i jak mają mówić ,i pomijam rewizję kajdanki przeżyłem to ale nikt nie powiedział przepraszam nikt nie poniósł konsekwencji za takie pomówienie zaś wniosek o dochodzeni prawdy do prokuratury upadł bo prokurator był członkiem dalszej rodziny policjanta dlatego mówmy i dopominajmy się bo takie mamy prawo a kropla wody skały drąży!!!!A człowiekowi należy współczuć i wspierać go by otrzymał odszkodowanie ja jestem za !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...