Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kim jest ten niezgoda bo w ostatnim czasie otwiera i oddaje do użytku ze swoją grandą peeselowską wszystko co można: drogi , most, uroczystości OSP, konwencje, rozpoczęcia studiów. Następnie dokumentują to na FB. Mam już gotowe do oddania szambo betonowe, może prezesi Mendy peeselowskie by zaszczycili mnie obecnością , odebraliby i przypisali sobie te zasługi. Bo widzę, że są tak zdesperowani to juz niech profilaktycznie zachodnia obwodnicę przetną wstęgą tak w tym tygodniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest tajemnicą, że  w pisie wojna o stołki trwa w najlepsze i każdy chce dla siebie coś uszczknąć. Czelej nie jet lepszy. A że nie można godzić funkcji senatora i prezesa TVP? Kto by na to zwracał uwagę. Lech Kaczyński też powołał Elżbietę Kruk na szefową KRRiT wbrew postanowieniu Konstytucji i też nic się nie stało. Prawo jest po to żeby je interpretować po pisowsku. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i Czelej juz rozdają stanowiska, jeszcze przed wyborani! Kto to w ogóle jest ten Czelej???
no jak to kto wydał ulotkę o pro gender a ostatnio w senacie pytał czy bezpłodnośc się dziedziczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest tajemnicą, że  w pisie wojna o stołki trwa w najlepsze i każdy chce dla siebie coś uszczknąć. Czelej nie jet lepszy. A że nie można godzić funkcji senatora i prezesa TVP? Kto by na to zwracał uwagę. Lech Kaczyński też powołał Elżbietę Kruk na szefową KRRiT wbrew postanowieniu Konstytucji i też nic się nie stało. Prawo jest po to żeby je interpretować po pisowsku. :P
niestety taka interpretacja po 25 jak się ludzie nie opamiętają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może weź książkę od historii i zobacz co się działo w Ojczyźnie, co się działo na polskiej wsi, ilu dobrych rolników zginęło z rąk komunistycznych siepaczy, a wdowy po nich i dzieci pozbawiono nawet prawa do życia we własnym domu. Mam na myśli ziemie z tej strony Wisły i w obecnych granicach Polski. Tu paserzy z Agencji handlują zrabowanym mieniem. 
Pochodzę z rodziny włościańskiej po wojnie zwanej kułakami mimo to nie zabito nikogo z mojej rodziny mimo że mój dziadek był sanacyjnym urzędnikiem z zakazem pracy po wojnie jako wróg narodu, drugi dziadek wywodził się  z ziemiaństwa na dodatek akowiec siedział za to w więzieniu mimo to komuniści nie zabrali nam ziemi bo można było mieć tyle ile samemu się obrobiło u jednego jak i u drugiego to około 10 h a jeśli chodzi o tych co im zabrali to nie szkoda mi ich bo dorabiali się przez wieki na krzywdzie zniewolonych chłopów. Moja babcia z siostrą straciła jakieś 200 h ale nie jęczymy bo to co mamy nam starcza. Prawo do  mieszkania pozbawiono mieszkańców pałaców, dworów i Ukraińców tam  nieraz zabijano mężczyzn a kobiety i dzieci wypędzano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop PlSlamizacji Polski. Stop PlSlamizacji Lubelszczyzny Stop Pislamizacji Forum Dzinnika Wschodniego, Precz z opłacanymi Hejterami PlSU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może weź książkę od historii i zobacz co się działo w Ojczyźnie, co się działo na polskiej wsi, ilu dobrych rolników zginęło z rąk komunistycznych siepaczy, a wdowy po nich i dzieci pozbawiono nawet prawa do życia we własnym domu. Mam na myśli ziemie z tej strony Wisły i w obecnych granicach Polski. Tu paserzy z Agencji handlują zrabowanym mieniem. 
Pochodzę z rodziny włościańskiej po wojnie zwanej kułakami mimo to nie zabito nikogo z mojej rodziny mimo że mój dziadek był sanacyjnym urzędnikiem z zakazem pracy po wojnie jako wróg narodu, drugi dziadek wywodził się  z ziemiaństwa na dodatek akowiec siedział za to w więzieniu mimo to komuniści nie zabrali nam ziemi bo można było mieć tyle ile samemu się obrobiło u jednego jak i u drugiego to około 10 h a jeśli chodzi o tych co im zabrali to nie szkoda mi ich bo dorabiali się przez wieki na krzywdzie zniewolonych chłopów. Moja babcia z siostrą straciła jakieś 200 h ale nie jęczymy bo to co mamy nam starcza. Prawo do  mieszkania pozbawiono mieszkańców pałaców, dworów i Ukraińców tam  nieraz zabijano mężczyzn a kobiety i dzieci wypędzano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis ma w d... Lubelszczyznę, jak dojdzie do władzy nie da na nasz region grosza. A i tak zdobędzie 50 % głosów. Mocherom nie są potrzebne drogi expresowe. Glos na pis to głos zmarnowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, niby insynuacje. Ale podały je prawicowe PiSowskie media. W Sieci, i Do rzeczy. Oni są chyba najbardziej poinformowani co PiS planuje i robi. A to nie poważne kandydować, po to żeby zaraz zrezygnować, dla Ciepłej posadki. Jak zwykle mają wyborców w D...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy atk piszecie o tym Czeleju, Facet jest tylko z tego znany, że co 4 lata startuje do Senatu. A co zrobił do Lubelszczyzny? NIC, MIC On nic nie robi tylko startuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny przyklad na to jak Pis ma nas wszystkich gdzieś.. Pan Czelej moglby przestac klamać. Pan Czelej zaprzecza, co zlego to nie PiS przecież. Na stołek to sie każdy pcha,a nawet na dwa, ale zrobić cokolwiek dla regionu to juz niema komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzę z rodziny włościańskiej po wojnie zwanej kułakami mimo to nie zabito nikogo z mojej rodziny mimo że mój dziadek był sanacyjnym urzędnikiem z zakazem pracy po wojnie jako wróg narodu, drugi dziadek wywodził się  z ziemiaństwa na dodatek akowiec siedział za to w więzieniu mimo to komuniści nie zabrali nam ziemi bo można było mieć tyle ile samemu się obrobiło u jednego jak i u drugiego to około 10 h a jeśli chodzi o tych co im zabrali to nie szkoda mi ich bo dorabiali się przez wieki na krzywdzie zniewolonych chłopów. Moja babcia z siostrą straciła jakieś 200 h ale nie jęczymy bo to co mamy nam starcza. Prawo do  mieszkania pozbawiono mieszkańców pałaców, dworów i Ukraińców tam  nieraz zabijano mężczyzn a kobiety i dzieci wypędzano.
Bardzo interesująca wypowiedź i proszę o uściślenie: - nadal rolniku gospodarzysz na tych dziedziczonych 10 h ?; - twoja babcia 200 h wydarła chłopom i ich gnębiła?; - mieszkańcy dworów, pałaców i Ukraińcy, twoim zdaniem nie zasługują na życie i mieszkanie? Czyli zbrodnia i grabież są usprawiedliwione jeśli popełnia się je na ludziach pracowitych, wykształconych, którzy własną pracą zadbali o godne życie dla rodziny? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Czelej jak większość PiS. Kruk, Michałkiewicz od 2005 roku te same miejsca, Soboń drugi rok z rzędu a co zrobili w lubelskim ciśnie mi się na usta...mniej niż zeroo, mniej niż zeroo, oooo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy w panice zachowują się irracjonalnie. Niektórzy w panice nawet śpiewają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bój w pisie o stołki toczy się w najlepsze. Czelej to wybitny facet, może być prezesem tvp może być marszałkiem a będzie tym kim zechce prezes żeby był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ujawnieniu nowych taśm, w których wymieniany jest "kierownik" latający w poniedziałki z Gdańska do Warszawy, jeszcze urzędująca, objazdowa premier/zyca/ zmiękła na tyle, by zadeklarować, że "chce i umi współpracować z prezydentem". Rozwija się: wczoraj jeszcze togo nie potrafiła:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...