Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niezwykła akcja ratunkowa w metrze. Mężczyzna na wózku zjechał z peronu na tory

Utworzony przez takitam, 22 kwietnia 2015 r. o 19:05
kiedy się kapniecie żeby pochył peronu robić w drugą stronę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście, że w dzisiejszym zdziczałym społeczeństwie są jeszcze normalni ludzie, którzy zawsze pospieszą na ratunek. Jestem pełna podziwu dla Panów, którzy odważyli się zeskoczyć z peronu i pomóc człowiekowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że zapytam: czy gdzieś w art. wymienione jest miasto, w którym miało miejsce to zdarzenie? Czy ja nie potrafię czytać, czy zamieszczający takie informacje lekceważy czytelników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale psiarnia....to ma być artykuł? Nie wiemy w jakim metrze... w Warszawie, w Londynie, w Moskwie??? Gdzie to było - nic nie wiadomo. A mnie to akurat ciekawi. Brawo Dziennik Wschodni. Kogo wy zatrudniacie? Dzieciaków po podstawówkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czepiaj się, Olo. To jedyny w Lublinie dziennik, który mam jeszcze ochotę brać do ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...