Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko dziwnie wybiórczo pracują. Na okopowej na przeciwko prokuratury w kółko samochody parkują na skrzyżowaniu - wjeździe do sanitasu. Nigdy nie widziałem aby nasi dzielni funkcjonariusze podjęli jakieś działania mające na celu przestrzegania przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT : "Na jednego strażnika miejskiego przypada w Lublinie 2960 mieszkańców" Pytanie : Ile mieszkańców w Lublinie przypada na jednego - DZIELNICOWEGO ??? To dopiero będzie wynik !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba na przeciwko komisariatu milicji jest sanitas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako statystyczny mieszkaniec stówę wczoraj zapłaciłem za picie piwa,durne kołki ze wsi,w policji tego dziadostwa nie chcieli to się mści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawna nazwa FISKUS MIEJSKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ubiegłym tygodniu tu w Dzienniku był bardzo krytyczny artykuł i lubelskiej Straży Miejskiej. Pisano o niegospodarności i niepotrzebnym zakupie motorynek dla strażników. Gdy napisałem pod nim komentarz o kumoterstwie i "załatwianiu" niepłacenia mandatów materiał cały zdjęto i od piątku same zachwyty nad strażnikami miejskimi. Kto z Dziennika zebrał opieprz i od kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...