Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NIK sprawdza, czy ministerstwa i urzędy opłaciły abonament RTV

Utworzony przez Nikt, 27 lutego 2012 r. o 21:35
W zusie na zana wisi też telewizor na ścianie. Ciekawe czy płaca abonament...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panstwowa instytucja sprawdzi czy panstwowa instytucja placi panstwowej instytucji za rozrywke w czasie pracy, za pieniadze podatnikow to sprawdzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś, tj. 27.02.2012 r. ok. godz. 20.00, bezpośrednio po prognozie pogody na TVP1, na Polsacie była pokazana scena stosunku. Oglądałam TV w towarzystwie dzieci. Jestem zbulwersowana tym, że o tej porze telewizja emituje takie sceny (nie wspominając o reklamach środków poprawiających życie seksualne itp.). Dzieci nie są odpowiednimi odbiorcami tego rodzaju przekazu!!! Dopóki coś takiego będzie miało miejsce w TV, dobrowolnie nie zapłacę abonamentu!!! Nie przekona mnie żadne zawstydzanie, sugerowanie, że jestem nie w porządku. Jeżeli mam płacić, to chcę mieć wpływ na to, co otrzymuję - jaki wpływ mam dzisiaj na to, czym TV faszeruje moje dzieci? Uważam, że za coś takiego rodzice powinni się zebrać i złożyć zbiorowy pozew do sądu o deprawowanie nieletnich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorka napisał:
Dziś, tj. 27.02.2012 r. ok. godz. 20.00, bezpośrednio po prognozie pogody na TVP1, na Polsacie była pokazana scena stosunku. Oglądałam TV w towarzystwie dzieci. Jestem zbulwersowana tym, że o tej porze telewizja emituje takie sceny (nie wspominając o reklamach środków poprawiających życie seksualne itp.). Dzieci nie są odpowiednimi odbiorcami tego rodzaju przekazu!!! Dopóki coś takiego będzie miało miejsce w TV, dobrowolnie nie zapłacę abonamentu!!! Nie przekona mnie żadne zawstydzanie, sugerowanie, że jestem nie w porządku. Jeżeli mam płacić, to chcę mieć wpływ na to, co otrzymuję - jaki wpływ mam dzisiaj na to, czym TV faszeruje moje dzieci? Uważam, że za coś takiego rodzice powinni się zebrać i złożyć zbiorowy pozew do sądu o deprawowanie nieletnich!!!
typowa matka polka, o 20 to dzieci już w łozku leżą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorka,chyba lepszy sex w tv niż zdjęcia ,filmy z mordów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...