Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc Kultury 2012 w Lublinie: 250 wydarzeń, artyści z Polski i Ukrainy

Utworzony przez jarko, 17 maja 2012 o 18:23
Panie redaktorze Dominiku Smaga przeczytałem uważnie artykuł do końca i dalej nie wiem,, kiedy Noc Kultury się odbędzie? Pan Prezydent Żuk , mówi o jedynej takiej nocy ale też nie podaje daty. No, więc, kiedy ta Noc kultury spłynie nad nasze miasto?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Święta racja - zapraszają mieszkańców tylko nikt nie wie na kiedy!Wot gościnność.
0
wystarczy poszukac... wszystkie informacje tutaj: http://nockultury.pl/
0
Owszem, można poszukać, ale kto pisze artykuł nie podając kluczowych danych? To samo wczoraj propo nocy muzeów, wszędzie był wymieniony aby dzień tygodnia i też nic z tego nie wynikało, czy noc muzeów jest już dziś, czy za tydzień, czy za dwa? Redaktorzy zanim wrzucą tekst na stronę, mogliby go przeczytać przynajmniej raz...
0
Proszę niech wystąpi ERIS IS MY HOMEGIRL !!!!
0
Boże dlaczego ludzie sa tak tepi??? przecież pisze tydzień przed euro!!! przecież piszez 2na 3 czerwca kurde trzeba jak krowomna miedzy tłumaczyć......
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: