Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocna prohibicja na stacjach

Utworzony przez ja, 31 lipca 2010 r. o 07:23
wystarczy że 95% wierzących polaków wysłucha swych księży i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASY FISKALNE WE WSZYSTKICH KOSCIOŁACH!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy człowiek ma wybór, nakazy ani zakazy nie powinny mieć miejsca. Dlaczego klecha wtrąca się w to co do niego nie należy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meliniarskie "babcie" zacierają ręce!!!! Pijak sobie poradzi. Głupi zakaz - do niczego nie doprowadzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opodatkować kościół !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Piotrek' date='31 lipiec 2010 - 10:19 ' timestamp='1280564396' post='322758'] Moim zdaniem na stacji nie powinno być alkoholu. Czy naprawdę to jest towar pierwszej potrzeby?? W innych krajach w Belgii, Holandii piwa czy wódki na stacjach nie można kupić i jakoś nikt nie protestuje z tego powodu. Jest tyle sklepów, że każdy może sobie kupić wcześniej. i duzo sklepow calonocnych gdzie alkochol, i inne dopalacze mozna kupic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='baton' date='31 lipiec 2010 - 10:24 ' timestamp='1280564663' post='322762'] a mnie się ani śni niech katabasy rozliczą się najpierw ze swoich grzechów, zagarniętych dóbr, eślubnych dzieci czarni do kruchty dokladnie znam dobrze taki 1 przyklad niedaleko mnie mieszka ksiadz gdzie pobudowal dla swoich 3 dzieci domy, ciekawe za czyje pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie pier***ony kosiol nie wpier***a.. ku***y je***e kler pier***ony spalic to.. opodatkowac to gowno jakim jest kosciol i to porzadnie. Co ich to ku*** obchodzi. Ja np CODZIENNIE. podkreslam CODZIENNIE kupuje piwo na stacji benyznowej po 22. Wracajac z pracy!! bo gdzie indziej kupic nie moge. NIech ku*** ten biskup sie pokaze to mu w ryja dam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niech sie pier***ony kosiol nie wpier***a.. ku***y je***e kler pier***ony spalic to.. opodatkowac to gowno jakim jest kosciol i to porzadnie. Co ich to ku*** obchodzi. Ja np CODZIENNIE. podkreslam CODZIENNIE kupuje piwo na stacji benyznowej po 22. Wracajac z pracy!! bo gdzie indziej kupic nie moge. NIech ku*** ten biskup sie pokaze to mu w ryja dam.
Cieszę się, że też jesteś za wprowadzeniem tego zakazu. Każdy porządny obywatel jest za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest Janusz Palikom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Od kiedy to księża decydują, co jest sprzedawane, gdzie i kiedy.
W Polsce decydują bo to klerykalny kraj prawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest kościół???Niech się pedały w czarnych sukienkach zajmą swoimi dupami a nie naszymi gardłami!!!! Później Papież z nich przeprasza tfuuuu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu te czarne k**y bo inaczej ich nie nazwę na siłę chcą decydować o moim życiu? Czy ja im wchodzę z butami w zycie? Nie. Dlatego niech i ten ciemnogród zwany kościołem nie wchodzi w moje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykli przebierancy i karierowicze,byc ksiedzem to dobry sposób na zycie,samochód jest,kasa,gosposia i pobzyka sie na boku...super życie!!!a moze opodatkowac ksiezy i zlikwidowac odwykówke w Nałeczowie....??chory kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję wykopywać na Wykop.pl by jak najwięcej ludzi o tym "super" pomyśle się dowiedziało: http://www.wykop.pl/link/424695/nocna-prohibicja-na-stacjach/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba, mocno powiedziane, ale oczywiście zgadzam się z tym. Klecha wszędzie musi wpier**lić swoje 3grosze. Niech się zajmą kościołem, tylko kościołem, chociaż i to im nie wychodzi bo "niewiernych" co raz to mniej w kościołach ha ha ha A PiS oczywiście jak zwykle za klechami .. POzdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGADZAM SIĘ W 100%!!!! W zamian za to wprowadzimy w kościele kasy fiskalne,klechy przejdą na jednoosobową dzialalność gospodarcza i będą płacić za siebie zus!! Będą płacić podatki nod darowizny i podlegac kontroli Urzędu skarbowego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopiejek napisał:
ciekawe kiedy mnie biskupy do wyra wlezą i każą "po bożemu" tylko bzykać. a może by tak wzięli się za głoszenie słowa??
to jeszcze tego tak nie nie robisz, i pamiętaj masz się bzykać bez zabezpieczania się i tylko dla prokreacji a nie dla przyjemności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmniejszyła się ilośc posłusznych owieczek na maszach z rana i odrazu "zakazać".KIEDYŚ TAK BYŁO ŻE OD 13 BYłA SPRZEDAZ ALKOCHOLU !Wcześniej rządzili CZERWONI a teraz CZARNI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...