Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocne autobusy w Lublinie przez cały tydzień

Utworzony przez korix, 2 marca 2010 o 09:26
Dlaczego w Lublinie nic nie może zostać zorganizowane na poziomie przeciętnego europejskiego miasta? Najpierw funduje się karłowatą komunikację nocną przez 3 dni w tygodniu przez 9 miesięcy w roku (z przerwami), teraz wprawdzie nocne mają być codziennie, ale te 9 miesięcy pozostaje. Dla mnie jest to wyraźny sygnał, żeby w wakacje do tego miasta nie przyjeżdżać, bo kiedy brak uczniów i studentów = kompletny marazm, zastój i życie na pół gwizdka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
korix napisał:
Dlaczego w Lublinie nic nie może zostać zorganizowane na poziomie przeciętnego europejskiego miasta? Najpierw funduje się karłowatą komunikację nocną przez 3 dni w tygodniu przez 9 miesięcy w roku (z przerwami), teraz wprawdzie nocne mają być codziennie, ale te 9 miesięcy pozostaje. Dla mnie jest to wyraźny sygnał, żeby w wakacje do tego miasta nie przyjeżdżać, bo kiedy brak uczniów i studentów = kompletny marazm, zastój i życie na pół gwizdka.
Może na miejscu prezesa MPK zmieniłbyś zdanie, gdybyś mógł za pieniądze zaoszczędzone na nierentowych przez wakacje kursach odmłodzić chociażby tabor
0
Hitchhiker napisał:
Może na miejscu prezesa MPK zmieniłbyś zdanie, gdybyś mógł za pieniądze zaoszczędzone na nierentowych przez wakacje kursach odmłodzić chociażby tabor
Komunikacja miejska jest z zasady nierentowna. Wybrażasz sobie tłumy w autobusach nocnych o godzinie 2:00 lub 3:00 ? Chodzi jednak o zasadę - chcę mieć pewność, że jeżeli zasiedzę się gdzieś do późna, to będę miał czym wrócić bez potrzeby zerkania do kalendarza. Nawet za te 5,- złotych, bo chyba tyle ma kosztować od kwietnia.
0
Hitchhiker napisał:
Twoja gadka była dobra przed reformą. Teraz prezesowi MPK jest to na ręke, bo za każdy przejechany kilometr płaci mu prezes ZTM kasę... ale cóż w tym mieście zawsze MPK jest winne wszystkiemu. tubtin - miasto frustracji
0
można by puścić linię 301 w kierunku zbożowej przez ulicę willową, gdzie mieszka dużo studentów i młodych ludzi na osiedlu botanik ..., następnie pojechałaby naokoło jak dzienna linia 37 ... i na jedno by wyszło, zero myślenia ... ;/
0
mam wrazenie ze w tym miescie tylko studenci sie bawia ,studenci sa najwazniejsi? a co z reszta mieszkancow . wakacje to okres gdzie nie mozna sie bawic w klubach wyjsc na piwo ze znajomymi czy do kina? chyba nie mozna bo na wakacje ztm zawiesza linnie nocne. w zadnym innym miescie nie ma takich dziwactw.przypominam ze nie tylko mlodziez korzysta z nocnej komunikacji ale takze ludzie ktorzy np. do pozna pracuja. zastanowcie sie komu ma sluzyc komunikacja?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: