Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocne zamieszki pod komendą policji w Legionowie

Utworzony przez gość, 16 marca 2015 o 16:25
nie jestem policjantem ale to chyba nie oni kazali mu to połknąć?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sam się do tego przyczynił,nie zdziwiłbym się gdyby to kilku letnie dziecko połknęło.
0
Tragedja sześciu policjantow rannych. Trzeba ich i ich rodziny objac opieka psychologa. I wynajać ochroniarzy do pilnowania komisarjatu.
0
Ciekawe gdzie byli rodzice gdy ich dziecko wciągnęło się w narkotyki...
0
Dzielny policjant miażdży nastolatkowi  krtań i tchawicę, żeby nie dopuścić do połknięcia  1 grama konopii. Brawo!  A jak tam toczy sie sprawa Amber Gold? 
0
Dzielny policjant miażdży nastolatkowi  krtań i tchawicę, żeby nie dopuścić do połknięcia  1 grama konopii. Brawo!  A jak tam toczy sie sprawa Amber Gold?
Należało tak zrobić w celu odzyskania dowodu rzeczowego,nie ma dowodu nie ma sprawy ,tak nas latami uczono,co tam jedna krtań,jeden ćpun.
0
Jak zatrudniają osoby o wątpliwe intelektualnie, opierając się na jakichś testach komputerowych a nie starej, sprawdzonej metodzie okresu próbnego to później tak mają. Dobrze im tak!
0
Myślę, że akcja policji była niepotrzebna i zbyt brutalna. Być może gdyby policjanci byli lepiej przeszkoleni, można byłoby uniknąć tragedii
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: