Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa Wieś: Zabili psa na zlecenie. Będą pracować społecznie

Utworzony przez Leon, 7 maja 2011 o 10:27
To skandal że państwo wtrąca się w to co ktoś robi ze swoim prywatnym psem, i na to są wydawane pieniędze z moich podatków. PROTESTUJĘ!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak tak cię to boli to mam propozycje!Uruchomić komory gazowe i krematoria,bez wahania bym zabił człowieka jak bym zobaczył że znęca się nad zwierzęciem. Zwierze też czuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ale ktoś ich podpieprzył,l
0
Leon napisał:
To skandal że państwo wtrąca się w to co ktoś robi ze swoim prywatnym psem, i na to są wydawane pieniędze z moich podatków. PROTESTUJĘ!
Leon aleś ty głąb. nie ma czegoś takiego jak "Mój pies, to z nim zrobię co chcę". Tak jak nie ma czegoś takiego jak "To moje dziecko, więc zrobię z nim co zechcę. Np skatuję", lub "to moja matką, więc połamię jej rękę" (niedawna sprawa, opisywana w gazetach). Puknij się w pusty łeb zanim coś napiszesz. Jeśli obsługujesz google wyszukaj sobie ustawę o ochronie praw zwierząt
0
spieprzyli kontrakt !
0
sdsdsdsd napisał:
Leon aleś ty głąb. nie ma czegoś takiego jak "Mój pies, to z nim zrobię co chcę". Tak jak nie ma czegoś takiego jak "To moje dziecko, więc zrobię z nim co zechcę. Np skatuję", lub "to moja matką, więc połamię jej rękę" (niedawna sprawa, opisywana w gazetach). Puknij się w pusty łeb zanim coś napiszesz. Jeśli obsługujesz google wyszukaj sobie ustawę o ochronie praw zwierząt
Jeśli nie odróżniasz psa od człowieka to lepiej trzymaj się ode mnie z daleka, tak będzie lepiej dla nas obu. A to że istnieje taka idiotyczna ustawa to znaczy tylko tyle że trzeba ją odwołać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: