Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe Miasto nad Pilicą: jak doszło do tragicznego wypadku? (infografika)

Utworzony przez Zirocool, 12 października 2010 r. o 23:48
Radzę się przejechać busem z Lublina do Lubartowa, ludzie są upychani jak śledzie na własne życzenie. Dziwi mnie, brak kontroli krokodyli przed mostem? nic nie widzę nic nie słyszę. A skubani widzą. Każdy chce dojechać do domu czy pracy szybko wiem, ale teraz jako społecznik zrobie każdemu busowi Lublin-Lubartów Lubartów-Lublin zdjęcie z numerami kiedy zobaczę, że jest przeładowany. Nie dość, że samochody są zdezelowane do ludzie dziękują kierowcy, że przeżyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmowce czasami w busie jest 3 razy tyle osob ile powinno być przewozone Nie raz jeżdziłłem to wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trasa Puławy-Lublin to też ścieżka kierowców-kamikadze jak najwięcej kasy zebrać a bydło niech stoi policja sos sos sos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio jak wracałam z Lublina do Lubartowa to laska która wsiadła w niemcach i stała tuż przy kierowcy bo nie było wolnych miejsc.. i gdy raptownie zahamował kierowca ona rozcięła sobie wargę i wybiła sobie z przodu zęba bo poleciała buzią na kasę fiskalną!! MASAKRA!! niezła jatka była kierowca spanikował ludzie krzyczą żeby się zatrzymał bo dziewczyna z bólu mdlała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprawdopodobniej za kierownicą siedział 42-latek z Drzewicy. ---dodajmy, 42-latek, który zachował się zupełnie nieodpowiedzialnie, wyprzedzając samochód we mgle, w której na 100m nic nie było widać... To, że nawet był dobrym człowiekiem nie usprawiedliwia jego totalnej lekkomyślności i braku rozwagi, przez którą wszyscy zginęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Margeritka napisał:
ostatnio jak wracałam z Lublina do Lubartowa...
To nie jedyny przypadek. Ja kiedyś wracałem busem z Lublina do Puław. Kobitka która (pamiętam) wykupiła bilet do Puław, wysiadła w Jastkowie, bo busiarz tak zapier***ał, że sam miałem stracha, a mam podwyższony próg strachu... walił na czołówkę. Przez chwilę adrenalina mi skoczyła. Jeżdżą huje jak kamikadze - aby więcej kursów w krótszym czasie. Policja powinna bardziej kontriolować ich tachometry i zajebać buraków karami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrola tacho też duzo nie da. Kilka dni temu słyszałam, jak na CB instruowali się jak "poprawić" zapis tacho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pociągi to już nie kursują? Ja kiedyś podróżowałem pociągami i było ok, choć też ciasno ale szanse na "czołówkę" znikome.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Tusko głupek i Kopacz k.... juz pojechali na miejsce wypadku????? Czy się nie opłaca? Czy boją sie ludziom w oczy spojrzeć, ze doprowadzili do sytuacji gdzie ludzie nie majac wyjścia jeźdżą gorzej jak bydło żeby kilka groszy zarobić?????????? krew mnie zalewała jak słyszałam komentarze obwiniające pasażerów że w ogóle wsiedli- jak można tak mówić? podjeżdza bus i wsiadasz albo nie, albo zarobisz albo nie . Każdy panie j....ny tusk i kopacza pind o chciałby bmw 7long do pracy jeździć ! Popatrzcie też na tę drogę !! zero pobocza, kto budował to badziewie!!! to dorga chyba dla wozów drabiniastych ! tak to możnaulice w miescie budować a nie drogi krajowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAGA napisał:
A Tusko głupek i Kopacz k.... juz pojechali na miejsce wypadku????? Czy się nie opłaca? Czy boją sie ludziom w oczy spojrzeć, ze doprowadzili do sytuacji gdzie ludzie nie majac wyjścia jeźdżą gorzej jak bydło żeby kilka groszy zarobić?????????? krew mnie zalewała jak słyszałam komentarze obwiniające pasażerów że w ogóle wsiedli- jak można tak mówić? podjeżdza bus i wsiadasz albo nie, albo zarobisz albo nie . Każdy panie j....ny tusk i kopacza pind o chciałby bmw 7long do pracy jeździć ! Popatrzcie też na tę drogę !! zero pobocza, kto budował to badziewie!!! to dorga chyba dla wozów drabiniastych ! tak to możnaulice w miescie budować a nie drogi krajowe.
brzydze sie ludzmi takimi jak pani poniewaz mieszanie polityki do takiej tragedii to jest dla mnie chore widac ze jest pani wpatrzona w tego faszyste kaczora i powtarza jak papuga za nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAGA napisał:
A Tusko głupek i Kopacz k.... juz pojechali na miejsce wypadku????? Czy się nie opłaca? Czy boją sie ludziom w oczy spojrzeć, ze doprowadzili do sytuacji gdzie ludzie nie majac wyjścia jeźdżą gorzej jak bydło żeby kilka groszy zarobić?????????? krew mnie zalewała jak słyszałam komentarze obwiniające pasażerów że w ogóle wsiedli- jak można tak mówić? podjeżdza bus i wsiadasz albo nie, albo zarobisz albo nie . Każdy panie j....ny tusk i kopacza pind o chciałby bmw 7long do pracy jeździć ! Popatrzcie też na tę drogę !! zero pobocza, kto budował to badziewie!!! to dorga chyba dla wozów drabiniastych ! tak to możnaulice w miescie budować a nie drogi krajowe.
Ja pier***ę ! To Tusk siedział za kierownica ? Nie wiedziałem ? A ty skąd to wiesz, Jarek ci mówił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAGA napisał:
A Tusko głupek i Kopacz k.... juz pojechali na miejsce wypadku????? Czy się nie opłaca? Czy boją sie ludziom w oczy spojrzeć, ze doprowadzili do sytuacji gdzie ludzie nie majac wyjścia jeźdżą gorzej jak bydło żeby kilka groszy zarobić?????????? krew mnie zalewała jak słyszałam komentarze obwiniające pasażerów że w ogóle wsiedli- jak można tak mówić? podjeżdza bus i wsiadasz albo nie, albo zarobisz albo nie . Każdy panie j....ny tusk i kopacza pind o chciałby bmw 7long do pracy jeździć ! Popatrzcie też na tę drogę !! zero pobocza, kto budował to badziewie!!! to dorga chyba dla wozów drabiniastych ! tak to możnaulice w miescie budować a nie drogi krajowe.
jaga to mocherowy berecik co jarek krzyknie to jest na fali tragedie smolenską obwiniaja tuska teraz ten wypadek niedlugo tusk bedzie winien smierci kazdego polaka ot polityka pisowcow hahahha dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...