Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe miejsce na kawiarnianej mapie Lublina: Kap Kap Cafe

Utworzony przez kawosz, 22 maja 2013 o 16:13
ale reklama,bleeeee
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znakomity pomysł! Takie miejsce może trochę zmienić mentalność zaścianka jakim ciągle jest Lublin.
0
No to co, że reklama? Fajnie, że się dowiedziałam i z pewnością pójdę. Nie bywam na Narutowicza więc inaczej pewnie bym tam nie trafiła.
0
Reklama? Miejsce się dopiero otwiera a konkurencja już hejtuje w komentarzach, jak dla mnie to jest najlepsza reklama Jutro się tam koniecznie wybiorę
0
to raczej zwykłe info o nowym miejscu jakich wiele. zawsze warto sprawdzić i się samemu przekonać szczególnie, że w lbn nie ma zbyt wielu miejsc, gdzie można się napić dobrej kawy, kto wie - może w końcu jakieś będzie.
0
Artykuł sponsorowany?
0
I niestety zbankrutuje z racji zamknięcia ulicy.
0
Z Twojego komentarza można wywnioskować, że zbankrutują wszystkie sklepy i biura na Narutowicza.d
0
panowie remontujący ulicę przynajmniej najpiją się kawy
0
własnie o tym samym pomyślałam.Tak długi remont ulicy Narutowicza, jaki się zapowiada jest bezsensem, stratą dla przedsiebiorców i uciązlowoscią dla mieszkańców. Będzie jak zwykle, jak z Parkiem Saskim, remont trwa, chociaz efektów nie widać....
0
Polecam gorąco, bardzo dobra kawa. nie było takiej w mieście.
0
Byłam tam kilka razy. Kawa jest pyszna, najlepsza w Lublinie. Jednak atmosfera jest niespecjalna - Panowie są bardzo milczący, poważni, często odnosze wrażenie, że ignorują klientów, jaby im na nich nie zależało. W lokalu panuje chłodna, mało przyjazna atmosfera, przez co klient może poczuć się mało komfortowo. I nie jest to niestety tylko moja opinia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: