Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe miejsce na kawiarnianej mapie Lublina: Kap Kap Cafe

Utworzony przez kawosz, 22 maja 2013 r. o 16:13
ale reklama,bleeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znakomity pomysł! Takie miejsce może trochę zmienić mentalność zaścianka jakim ciągle jest Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to co, że reklama? Fajnie, że się dowiedziałam i z pewnością pójdę. Nie bywam na Narutowicza więc inaczej pewnie bym tam nie trafiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklama? Miejsce się dopiero otwiera a konkurencja już hejtuje w komentarzach, jak dla mnie to jest najlepsza reklama Jutro się tam koniecznie wybiorę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to raczej zwykłe info o nowym miejscu jakich wiele. zawsze warto sprawdzić i się samemu przekonać szczególnie, że w lbn nie ma zbyt wielu miejsc, gdzie można się napić dobrej kawy, kto wie - może w końcu jakieś będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł sponsorowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niestety zbankrutuje z racji zamknięcia ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Twojego komentarza można wywnioskować, że zbankrutują wszystkie sklepy i biura na Narutowicza.d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie remontujący ulicę przynajmniej najpiją się kawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie o tym samym pomyślałam.Tak długi remont ulicy Narutowicza, jaki się zapowiada jest bezsensem, stratą dla przedsiebiorców i uciązlowoscią dla mieszkańców. Będzie jak zwykle, jak z Parkiem Saskim, remont trwa, chociaz efektów nie widać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam gorąco, bardzo dobra kawa. nie było takiej w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam kilka razy. Kawa jest pyszna, najlepsza w Lublinie. Jednak atmosfera jest niespecjalna - Panowie są bardzo milczący, poważni, często odnosze wrażenie, że ignorują klientów, jaby im na nich nie zależało. W lokalu panuje chłodna, mało przyjazna atmosfera, przez co klient może poczuć się mało komfortowo. I nie jest to niestety tylko moja opinia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...