Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe osiedle w sąsiedztwie Ikea. Ruszyła budowa Elizówka Park [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2018 r. o 16:16 Powrót do artykułu
Uczciwych ludzi nigdy na te osiedle nie będzie stać. Inwestycja dla złodziei, kombinatorów itp. taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było się uczyć i pracować to by Cię było stać. A tak stać Cię tylko na plucie jadem na tych, którym się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauką i praco to się pierwej garba dorobi jak takiego domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stodoła bez okien za 500 tys? Takie rzeczy tylko w $kandynawii :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bliźniak na małej działce za 500k ? Jaja sobie robicie z ludzi... W tej chwili praktycznie w warszawie można kupić w podobnym bliźniaku kwadrat za 3200zł za metr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILe kosztuje taka taka reklama w Kurierku? Byłbym zainteresowany, myślę nad produkcją ekologicznych, drewnianych sławojek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiczne te domki !!! I tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięknie to na wizualizacjach to wygląda, pięknie i tylko tyle ! kupiłem takie coś w innej części miasta. zieleni brak, dookoła 4 rok syf, kolor domu odbiega znacząco, c***oza totalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne stodoly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie jest zielono i cicho, ale jak wybudują tam tyle domków to już przestanie tak być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakiej piszesz"zieleni" no chyba żemasz chwściory na myśli. Ogarnij się i odstąp od tępych którym się wydaje że miasto to park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szaro-bure i z płaczem trzech pięćset plusów za ścianą. no marzenie normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupując dom w Elizowce słyszałem, że ma powstać osiedle, ale nie spodziewałem się, że tak szybko. Poczekajmy zobaczymy. Faktem jest, że grunty poszły dwukrotnie w górę. Pozdrawiam mieszkańców Elizowki i Dysa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pARK? Ale bi dweweloprzy mają żałosne wyczucie ironiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł sponsorowany, artykuł sponsorowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Altwrnatywa dla mieszkania? 500k + 100/150k na wykończenie, to są dwa sredniej wielkosci i jakosci mieszkania w samym Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbudujcie cos takeigo w konopnicy, nie lubie okolic elizowki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...