Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noworoczne orędzie prezydenta Bronisława Komorowskiego (wideo)

Utworzony przez retor, 31 grudnia 2011 o 21:42
Wątek z samolotem mógł prezydent pominąć. I z tym dobrobytem nieco przesadził.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Samozadowolenie z dobrobytu,sukcesów społecznych,gospodarczych i politycznych na arenie europejskiej i światowej,natomiast rzeczywistość codzienna Panie Prezydencie jest inna:nędza,bieda,a Polakom chleba,pracy i leczenia potrzeba.
0
Wyszedł-POkwękolił i dalej gówno z tego, samopoczucia mi wcale nie POprawił a w portfelu mi też nie przybyło.
0
Wszystko gówno prawda, ale trzeba przyznać że mają talent do przeobrażenia każdej porażki w sukces.
0
czekam na irlandię bronek
0
TAKIEJ PROPAGANDY JAK TO ORĘDZIE NIE POWSTYDZIŁBY SIĘ NAWET PRZYWÓDCA KOREI PÓŁNOCNEJ. Stek kłamstw i oszukiwanie ludzi. Mamy dobrobyt, należymy do gospodarczych potęg, reformy przyniosą pomyślność obywatelom.
0
Mnie ciekawi kto to orędzie pisał i z "bulem" serca stwierdzam,że z tym orędziem się nie zgadzam.Rodacy propaganda sukcesu nawet PRL przebiła.
0
Będą nas tak mamić, bo myślą że społeczeństwo zatrzymało się na latach 60-tych.
0
Gadka jak gadka. Kiedyś Gomułka potem Gierek, Jaruzel, Kwach,Bolek, no i teraz ten, myślą że tak można, cały czas na tą samą przynętę. Wypisz wymaluj,jak instrukcja z sowieckich podręczników propagandy.
0
Mi w tym kwękoleniu zabrakło przyrzeczenia ze strony KOMUCHÓW że i oni przycisną pasa i włączą się razem z nami-społeczeństwem do przetrwania tych kryzysowych chwil.
0
tojota napisał:
czekam na irlandię bronek
jestem bogaty czekam na Węgry, Jarek
0
Propaganda sukcesu napisał:
TAKIEJ PROPAGANDY JAK TO ORĘDZIE NIE POWSTYDZIŁBY SIĘ NAWET PRZYWÓDCA KOREI PÓŁNOCNEJ. Stek kłamstw i oszukiwanie ludzi. Mamy dobrobyt, należymy do gospodarczych potęg, reformy przyniosą pomyślność obywatelom.
oczywiście, że mamy najlepszą gospodarkę w unii, tylko ślepiec płacze
0
Gość napisał:
jestem bogaty czekam na Węgry, Jarek
Ty to się wybierz z RYŻYM do słonecznego PERU. ha.ha.ha.ha.
0
Dużo mnie obchodzi, co powiedział gajowy. Mój prezydent został zabity w Smoleńsku.
0
Gość napisał:
To jest gospodarka nie unii tylko dzikiej dżungli,załóż sobie okulary krwiopijco wdów i sierot.
0
Gość napisał:
CZERWONY IDIOTO-jak jest tak dobrze to dlaczego jest tak żle.
0
A co mnie obchodzi w Nowym Roku lądowanie pilota Wrony? Toma by orędzie? Błazenada!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: