Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zakłady tylko w punktach LOTTO Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS. To cytat z oficjalnej strony Lotto. Czyżby nie wiedzieli, że już można grać inaczej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z regulaminu na w/w stronie: "7. NASZ STATUS 7.3. Nie jesteśmy powiązani z jakimkolwiek podmiotem lub organizacją związaną z loteriami państwowymi." Czyli ... ? ... oszustwo - to nie jest LOTTO !!!
0
Jeszcze lepszy jest pkt 9 regulaminu: "9. CENA I PŁATNOŚĆ 9.1. Będziecie Państwo zobowiązani do zapłacenia nam opłaty wskazanej na Stronie, która umożliwi Państwu branie udziału w Losowaniach („Opłata'). 9.2. Opłata zostanie uiszczona przez Państwa w rozliczonych środkach. 9.3. Maksymalna Opłata, która może być przez Państwa wpłacona to 10.000 GBP netto 500 GBP nettomiesięcznie. Wysokość maksymalnej Opłaty może zostać zwiększona poprzez dyspozycję złożoną bezpośrednio do działu obsługi klienta i wedle naszego uznania na podstawie Państwa historii w naszym serwisie i innych czynników, które określimy jako stosowne. 9.4. Opłata lub częstotliwość wpłat Opłaty podlega zmianom w dowolnym momencie, jednak zostaniecie Państwo poinformowani przez wprowadzeniem takiej zamiany. 9.5. Wpłacenie Opłaty i kwoty na Zakłady musi być dokonane za pomocą karty kredytowej lub debetowej, wirtualnego portfela, międzynarodowego przekazu pieniężnego, weksla trasowanego, czeku bankowego lub czeku kasy oszczędnościowo-kredytowej. Czasem możemy zaakceptować inne formy płatności wedle naszego uznania i zgodnie z lokalnymi przepisami. 9.6. Niniejszym przyjmujecie Państwo do wiadomości, że Opłata to obciążenie dokonane przez nas w związku z dostarczaniem przez nas usług zakładów a nie w związku z zakupem kuponów na loterię. 9.7.Nie mamy obowiązku zwracać Opłat." POWODZENIA !!!
0
niezłe jaja z tym regulamin - a ja akurat założyłem konto... zadzwoniłem do supportu i powiedzieli mi, że pobierane kwoty są zawsze równe tylko wielkości wybranych zakładów - a w regulaminie jest podobno jakiś błąd który mają poprawić - ot taka sytuacja
0
Witam! Czyli sugeruje Pan lub Pani, że to ściema z tym Polskim lotto ?  Pozdrawiam.  
0
Teraz jest więcej możliwości. Możecie zagrać online i w polskie Lotto i zagraniczne za pośrednictwem https://www.worldlotteryclub.com Jest w czym wybierać jeśli chodzi o stawki.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: